• Fakulta
  • Aktuálně

Výhra v největší evropské události pro podnikající studenty Gen_E 2023 připadla projektu Cartoon Yooself

Dne 13. července 2023 se v Istanbulu konalo vyhlašování cen Gen_E 2023. Gen_E je největší událostí v oblasti podnikání v Evropě. Tato prestižní ceremonie byla navržena k poctě a oslavě výjimečných úspěchů mladých studentů z celé Evropy, kteří prokazují vynikající podnikatelské dovednosti.

Jedním z nejočekávanějších ocenění večera byla cena veřejnosti - Public Choice Award. Toto konkrétní ocenění je jedinečné tím, že se na něm aktivně podílel ohromující počet studentů. Úžasných 390 000 studentů z různých částí Evropy vytvořilo své vlastní podnikatelské nápady, které byly poté prezentovány více než 50 000 jedinečným uživatelům, kteří měli možnost hlasovat pro nejlepší nápad roku 2023. Cena veřejnosti - Public Choice Award, podporovaná Acronic Foundation, skutečně reprezentuje hlas lidí a jejich ocenění inovativních a slibných podnikatelských koncepcí.

Ve značné konkurenci se jako vítěz Public Choice Award 2023 stal výjimečný projekt studentky Ekonomické fakulty JU Terezy Jandové "Cartoon Yooself". Hlavní myšlenkou tohoto podnikatelského projektu je poskytnout zákazníkům personalizované digitální portréty, pečlivě ručně kreslené v různých populárních kreslených stylech. Hlavním zaměřením podniku je dodávat kvalitní umělecká díla při zajištění maximální spokojenosti zákazníků.

Touto prestižní cenou se nejen zdůrazňuje potenciál pro kreativitu a vynalézavost u mladší generace, ale také zdůrazňuje důležitost podpory podnikání a inovací v Evropě. Úspěch Terezy Jandové a Cartoon Yooself slouží jako inspirace pro studenty a mladé nadějné podnikatele. Tereze k tomuto mimořádnému úspěchu srdečně gratulujeme a přejeme jí mnoho štěstí v jejích dalších projektech.

Na video z předávání cen se můžete podívat ZDE (v čase 1:15:50)