Pokyny, výsledky

INVEST DAY je soutěž, která probíhá téměř celý akademický rok. Snažíme se v průběhu roku ladit nápady do dokonalosti tak, aby při jejich prezentování již nebylo pochyb, že jste ti správní na správném místě.

Co musíš udělat? Pro začátek stačí mít nápad, který s námi chceš dál rozvíjet, a poslat přihlášku. My Tě budeme kontaktovat. Pak začne ta správná jízda. Společně absolvujeme řadu workshopů (namátkou z oblasti marketingu, design thinkinkgu, osobního rozvoje a financí) a konzultací tak, abychom Tvůj nápad vyladili do posledních detailů! Pracovat na tom budeme postupně celý akademický rok a k dispozici budeš mít i zkušené mentory. V květnu pak slavnostně ukončíme naší jízdu velkým finálem a odprezentuješ svůj nápad investorům a odborné porotě.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 389 032 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 387 772 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1