Partneři

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích je moderní veřejná univerzita, která nabízí jedinečný vzdělávací zážitek v širokém spektru studijních programů. Nachází se v historickém městě České Budějovice a vzdělává přibližně 9 000 studentů na 8 různých fakultách, které zahrnují více než 200 programů včetně bakalářských, magisterských a doktorských studií. Jejími fakultami jsou Ekonomická fakulta, Fakulta rybářství a ochrany vod, Filozofická fakulta, Pedagogická fakulta, Přírodovědecká fakulta, Teologická fakulta, Zdravotně sociální fakulta, Fakulta zemědělská a technologická. Univerzita je hrdá na to, že je špičkovým vědeckým a výzkumným centrem specializujícím se na vzdělání a výzkum v oblasti přírodních, humanitních, zdravotních a sociálních věd. Dokazuje svou vysokou úroveň splněním přísných kritérií v prestižních mezinárodních žebříčcích jako je QS a THE. V žebříčku THE Young University Rankings 2023 se Jihočeská univerzita globálně umístila v rozmezí 301–350. místa a na 1. místě v České republice. Navíc v žebříčku QS World University Rankings 2024 se USB umístila v rozmezí 1001.–1200. místa. Tyto vynikající výsledky zdůrazňují úsilí univerzity o navazování na předchozí úspěchy, jak dokazují umístění v různých kategoriích jako jsou přírodní vědy, fyzikální vědy, vzdělání, umění a humanitní vědy, sociální vědy a klinické a zdravotnické obory. Na Jihočeské univerzitě mají studenti prospěch z moderního a dynamického prostředí a dostávají individuální pozornost od renomovaných vědců a profesorů. Kampus nabízí špičkové zařízení, včetně Vědeckotechnického parku, Studentského klubu a předškolního zařízení univerzity. S nedávnými přídavky jako jsou nové pavilony pro různé fakulty a světově známé centrum CENAKVA ve Vodňanech, nabízí Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích atraktivní destinaci pro studenty a slouží jako vynikající vizitka pro absolventy. Koordinátorkou zodpovědnou za koordinaci všech aktivit projektu z USB bude Alena Čarvašová.

Statuární zástupce
prof. Ing. Pavel Kozák, Ph.D.
Kontaktní informace na koordinátora:
+420702007605
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1645/31a
370 05 České Budějovice, Česká Republika
https://www.jcu.cz/cz/

Arménská národní agrární univerzita (ANAU)
ANAU již v minulosti byla žadatelem o projekt V4+, např. č. 22120110, kdy USB byla partnerem. Nyní si ANAU klade za cíl rozšířit svou spolupráci se zeměmi V4. Jako aktivní účastník má univerzita dostatečné schopnosti pro spolupráci. ANAU disponuje kariérním centrem se svými odborníky, kteří mají zájem o realizaci projektu. ANAU předpokládá, že se do nově vytvořených vzdělávacích modulů a následného hodnocení poskytovaných služeb během realizace projektu zapojí 40 studentů a absolventů. V následujících letech budou nabízeny opakovaně vzdělávací moduly měkkých dovedností, což zvýší počet osob ovlivněných přenosem znalostí ze zemí V4. Koordinátorem zodpovědným za koordinaci všech aktivit projektu z ANAU bude Garegin Hambardzumyan.

Statutární zástupce:
Hrachya Zakoyan
Kontaktní informace na koordinátora:
+37412585808
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Arménská národní agrární univerzita
74 Teryan
Yerevan, 0009, Arménie

https://anau.am/en/english-visegrad-fund/

Slovenská zemědělská univerzita v Nitře (SUA)
SUA, USB a ANAU již spolupracovaly na projektu V4+ č. 22120110. SUA prokázala vysokou úroveň schopnosti spolupracovat a přenášet znalosti. SUA má kvalifikované výzkumníky a instruktory, kteří přispěli k novým vědeckým úspěchům a jsou odborníky v oblasti tématu projektu. SUA je také lídrem a koordinátorem Evropské univerzitní aliance INVEST, jedné z 41 evropských univerzitních aliancí schválených Evropskou komisí v rámci programu Erasmus+. Nyní SUA realizuje projekt "Analýza a modelování dopadů přechodu na bioenergii na bezpečnost a udržitelnost" č. 22310328. Koordinátorem zodpovědným za koordinaci všech aktivit projektu z SUA bude Norbert Floriš

Statutární zástupce:
Doc. Ing. Klaudia Halászová, PhD
Kontaktní informace na koordinátora:
00421903443855
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Slovenská zemědělská univerzita v Nitře
Tr. A. Hlinku 2
Nitra, 949 76, Slovensko
https://fesrr.uniag.sk/en/news-reader/new-project-at-the-fesrd-sua-in-nitra/

Budapešťská obchodní univerzita

(BBU) BBU má zkušenosti s realizací projektu V4 č. 22220080. BBU disponuje kvalitními výzkumníky a trenéry, kteří se zaměřují na oblast měkkých dovedností. V minulosti již proběhl společný výzkum s těmito odborníky, což vedlo k publikaci odborných vědeckých článků věnovaných jak trhu práce, tak měkkým dovednostem. BBU má čerstvé zkušenosti se zavedením nového kariérního poradenského centra a je tak velmi inspirativním partnerem pro všechny zapojené partnery. Koordinátorem zodpovědným za koordinaci všech aktivit projektu z BBU bude Anna Sára Kovács.

Statutární zástupce:
Prof. Balázs Heidrich PhD
Kontaktní informace na koordinátora:
003613746200
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Budapešťská obchodní univerzita
Markó u. 29-31
Budapešť, 1055, Maďarsko
https://uni-bge.hu/en/news/bbu-office-for-student-support-won-a-visegrad-fund-grant

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 389 032 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 387 772 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1