• Fakulta
  • Aktuálně

Studenti Ekonomické fakulty úspěšně ukončili stáž robotické procesní automatizace

Robotická procesní automatizace je termín, který několika našim studentům již zdaleka není cizí. Díky spolupráci Jihočeského DigiHubu, společnosti Microsoft a Ekonomické fakulty JU a jejich stážového programu RPA se studenti naučili nejen základy automatizace, ale také prošli světem umělé inteligence, rozpoznání obrazu, zvuku a strojového učení. Děkujeme všem, kdo se na programu podíleli a těšíme se na další skvělé projekty, které budou moci posunout Jihočeský region a jeho talenty vpřed!