Rekapitulace projektu POWER4BIO v číslech

"Mezinárodní projekt POWER4BIO, podpořený prestižním evropským programem Horizont 2020, právě končí. Jelikož žijeme v informační době, tak jsme i v projektu spočítali, jaký byl dosah naší práce. Skrze semináře, konference, webináře, tiskové zprávy, brožury, sociální sítě a další způsoby jsme za 2,5 roku dokázali oslovit celkem 137 519 lidí!!! Díky mimořádně angažovanému konsorciu dosáhl POWER4BIO celoevropského širokého uznání mezi příslušnými zúčastněnými stranami z akademické sféry, průmyslu a politiky v oblasti bioekonomiky. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tak aktivního projektu."

Final Report on dissemination and communication activities here

Webové stránky projektu POWER4BIO naleznete zde: https://power4bio.eu/