Přednáška Ing. Jiřího Rusnoka na EF JU

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity uspořádala přednášku na téma Základy ekonomie penzí aneb o čem je důchodová reforma, kterou pronesl Ing. Jiří Rusnok. Přednáška proběhla ve čtvrtek 4. května od 13:15 v kampusu Jihočeské univerzity, konkrétně v pavilonu učeben F (místnost F003) a byla určena nejen studentům a absolventům, ale všem zájemcům z řad široké veřejnosti. Po zajímavé a velmi přínosné přednášce proběhla i živá diskuse na toto velmi aktuální téma.

Přednáška byla navíc streamována živě na kanálu Youtube, na profilu Ekonomické fakulty JU (odkaz na YT kanál ZDE), kde zároveň zůstal záznam i po skončení přednášky, takže si ji můžete pustit kdykoliv.

Děkujeme všem za účast.