Návštěva partnerů Åpenhet z Norska

Dnes 29. 3. 2022 navštívil Ekonomickou fakultu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích v rámci „Workshop of Intellectual property”, který je součástí projektu „Developing the universities third responsibility; Technology transfer to foster innovation, spoluzakladatel Kleng Bråtveit se svým týmem ze společnosti Åpenhet z Norska. Cílem společného setkání bylo představené navázání spolupráce v oblasti transferu technologií a duševního vlastnictví na univerzitách. Setkání se za Ekonomickou fakultu zúčastnila paní děkanka, doc. Dr. Ing. Dagmar Škodová Parmová, proděkanka pro pedagogickou činnost doc. RNDr. Renata Klufová, Ph.D., proděkan pro vědu a výzkum doc. Ing. Milan Jílek, Ph.D. a proděkan pro zahraničí doc. Ing. Kamil Pícha, Ph.D., z Rektorátu JU, Kanceláře transferu technologií RNDr. et Mgr. Růžena Štemberková, Ph.D., MPA. 

 

 

 

Fotogalerie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 389 032 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 387 772 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1