• Fakulta
  • Aktuálně

Letní semestr nabídne nové kurzy celoživotního vzdělávání na EF JU

Ekonomická fakulta JU otvírá s novým semestrem i zbrusu nové kurzy celoživotního vzdělávání určené pro každého bez rozdílu věku nebo dosaženého vzdělání.

Kromě tradičního kurzu univerzity třetího věku nabízíme nově i přípravné kurzy češtiny k přijímacím zkouškám - a to v prezenční podobě (více info ZDE), ale i online kurz (více info ZDE).

V tomto roce se vracíme ke každoročně připravovanému kurzu k vyplnění daňového přiznání - více informací najdete ZDE.

Úplnou novinkou jsou naše dva kurzy: Obchodování s cennými papíry nebo například Land art: oceňování přírody a krajiny.

Přehled všech kurzů najdete na našem webu: https://czv.jcu.cz/cz/vsechny-kurzy?fakulta=12#vypis

Zde se rovněž můžete rovnou přihlásit pomocí online přihlášky.

Těšíme se na Vás na některém z našich kurzů.