Globální business z jižních Čech

Chcete uspět na celosvětových trzích? Přijďte ve čtvrtek 18. 5. do budovy Jihočeského vědeckotechnického parku a poslechněte si návody od lidí, kteří na této cestě byli úspěšní.

Úspěch v celosvětovém měřítku už dávno není tak nedostupný, jak tomu bývalo. Dnešní svět je nakloněn inovacím, novým myšlenkám, nápadům a startupům, které dokáží proniknout na světové trhy. Na této akci se dozvíte od zkušených lidí, jakou cestu zvolit.

„Večer plný inspirace, příběhů a zkušeností těch, co už si tím prošli nebo vám mají co nabídnout.“

Akce se koná 18.5.2023, od 18:00, budově JVTP (Lipová 9, Č. Budějovic) ve spolupráci s týmem Startup Disrupt (www.startupdisrupt.com) a dalšími partnery.

Přihlásit se můžete ZDE.