• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Ekonomická fakulta JU byla součástí premiérového ročníku Family Business Week (FBW)

Ekonomická fakulta JU byla součástí premiérového ročníku Family Business Week (FBW)

V úterý 6. 6. 2023 se v českobudějovickém hotelu Budweis konal premiérový ročník Family Business Week (FBW), což je regionální setkání majitelů rodinných firem. Cílem této akce je společné hledání cest k dalšímu rozvoji rodinných firem. Akce se konala pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu a ministra Jozefa Síkely a Asociace krajů ČR a předsedy Rady Asociace krajů ČR Martina Kuby. 

Součástí prvního ročníku tohoto setkání byla i děkanka Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích Zuzana Dvořáková Líšková, která k akci dodává: "Do podnikání se pustí devět procent absolventů, z toho tři procenta jsou pokračovatelé v rodinných firmách. Snažíme se, aby naši studenti kromě teoretických znalostí získávali i ty praktické. Do jednotlivých předmětů zveme odborníky z praxe, snažíme se studentům přiblížit i rodinné příběhy.“ 

Reportáž Českobudějovického deníku z této akce najdete ZDE.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 389 032 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 387 772 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1