• Fakulta
  • Aktuálně

Digitalizace výuky projektového managementu s využitím konceptu serious games, virtuální a rozšířené reality s ohledem na aktuální potřeby businessu

Cílem projektu je vytvoření inovativní digitální platformy pro výuku Projektového managementu (PM) obsahující modulární knihovnu digitalizovaných materiálů, která bude reflektovat nová paradigmata a potřeby dnešní doby při eliminaci bariér ve vzdělávání. Hlavní inovativní výstup je vytvoření serious game určené pro simulaci projektu v deskové i online/app verzi se zapojením virtuální a rozšířené reality, dále podcasty, MOOC, AV materiály a případové studie. Digitalizované výukové moduly budou pokrývat celý životní cyklus projektu a budou volně dostupné v režimu Creative Commons (CC).

S pomocí platformy bude zkoumán a hodnocen vliv zapojení vybraných digitálních forem výuky na proces učení se/osvojování hard a soft skills studentů PM koncipovaných pro konkrétní cílové skupiny.

Partneři:

1. Západočeská univerzita v Plzni (hlavní)
  2. EF JU
  3. Masarykova univerzita
  4. Univerzita Pardubice
  5. IPMA Česká republika, z. s. (národní asociace Internationational Project Management Association)
  6. Calliditas s. r. o (česká technologicko-vzdělávací společnost specializující se na CSR)