• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • 13. ročník „Fiktivního konkurzu“ na fakultní střední škole v Písku

13. ročník „Fiktivního konkurzu“ na fakultní střední škole v Písku

Dne 21. 3. 2022 se v rámci spolupráce s fakultní střední školou Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové školy Písek uskutečnil tradiční "Fiktivní konkurz", který již mnoho let s nadšením a profesionalitou pořádá Ing. Jaroslav Fořt. Konkurzu se účastnilo 9 studentů 4. ročníků. V rámci poroty zasedli lidé ze spřátelených firem a institucí: generální ředitel ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. Ing. Vladimír Homola, ředitel úřadu práce v Písku JUDr. Jiří Brožák, HR manažer firmy Faurecia Písek Ing. David Havelec, ředitel OA a JŠ Písek Mgr. Pavel Sekyrka, Th.D. a Ing. Jaroslav Fořt a za naši fakultu Ing. Markéta Adamová. Porota speciálně ocenila čtyři studenty, jejichž odměnou bude "Den strávený s manažerem" ČSAD Autobusy České Budějovice. V rámci akce proběhly i různé besedy se studenty 4. ročníků na téma: jak psát životopis a na co si dát pozor při pohovoru. 

Fotogalerie

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 389 032 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 387 772 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1