• Věda a výzkum

Mezinárodní vědecká rada Ekonomické fakulty (MREF)

MREF se skládá ze 7 významných zahraničních odborníků a zasedá nejméně každé tři roky. MREF se vyjadřuje ke koncepci a strategii fakulty. Hodnotí kvalitu vědeckého směru/strategie a kvalitu výstupů z mezinárodního pohledu. Poskytuje doporučení a návrhy týkající se zlepšování kvality fakulty. Hodnotí a doporučuje implementaci rozvojových strategií podle jednotlivých cílů/témat fakulty; například výzkumné programy v primárním a aplikovaném výzkumu; vzdělávání; mezinárodní vztahy, koncept celoživotního vzdělávání; nastavené doplňkové činnosti, propagace a marketing; řízení lidských zdrojů a důraz na osobní rozvoj; principy financování a managementu atd.
Řád MREF ke stažení zde

Členové Mezinárodní vědecké rady Ekonomické fakulty:

prof. Bacsi Zsuzsanna

Professor, Institute of Economic Sciences, Hungarian University of Agriculture and Life Sciences (MATE), Hungary

prof. Hallier Bernd

Dean of the European Retail Academy Cologne, Germany

prof. Horská Elena

Dean of the Faculty of Economics and Management at the Slovak University of Agriculture in Nitra, Slovak Republic

prof. Miura Ryozo

Professor Emeritus Hitotsubashi University, Tokyo, Japan

prof. Pernsteiner Helmut

Dean of the Faculty of Economics, Business and Social Sciences at Johannes Kepler University Linz, Austria