Soutěž Invest Day 2023
invest-day

Kdy:
6.1.2023 00:00 - 31.1.2023 23:59

O události

Máš nápad, který bys rád konzultoval/a s odborníky z praxe? Láká Tě možná finanční podpora, která by pomohla pro rozjezd podnikání?

Nastartuj svůj nápad, získej zpětnou vazbu, hodnotné ceny nebo finance na rozjezd svého podnikání.

Soutěž Invest Day, organizovaná Ekonomickou fakultou JU, je určená právě pro Tebe! Poměř síly nejen se studenty Jihočeské univerzity. Věř, že letošní ročník bude stát za to!

Cílem soutěže je podpořit šikovné studenty, otestovat jejich prezentační schopnosti a schopnost prodat nápad investorům. Kromě toho, že student může získat peníze na služby, které pomohou při rozjezdu podnikání, jsou pro studenty připravené i hodnotné ceny.

První krok, který musíš učinit, je přihlásit se do soutěže nejpozději do 31. 1. 2023 a to pomocí přihlašovacího formuláře na webových stránkách: https://www.ef.jcu.cz/cz/fakulta/invest-day/prihlaska

Následovat budou semináře a workshopy, na kterých Ti poradíme jak správně napsat podnikatelský záměr / Lean Canvas, jak efektivně komunikovat se zákazníkem i jak sestavit rozpočet. Využij možnosti získat cenné rady a kontakty na lidi z opravdového businessu.

Veškeré informace hledej na: https://www.ef.jcu.cz/cz/fakulta/invest-day

Pokud máš jakýkoliv dotaz týkající se soutěže, neváhej napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 

Powered by iCagenda

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 387 772 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 387 772 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1