Nový stážový program RPA pro studenty EF JU

Jihočeský vědeckotechnický park  (JVTP) a Ekonomická fakulta JU v rámci projektu Digi Hub startuje nový stážový program s názvem RPA (Robotická Procesní Analýza).V rámci stážového programu dostane každý účastník ucelený přehled o způsobech a možnostech automatizace procesů  pomocí RPA nebo-li Robotická Procesní Automatizace, chcete-li softwarová robotika.

Požadavky na studenty:

• Znalost anglického jazyka - minimálně pasivně pro čtení dokumentace apod.
  • Analytické schopnosti
  • Zájem a motivace k rozvoji inovativních řešení v oblasti robotizace/automatizace

Stážový program je zakončený získáním mezinárodního certifikátu dané RPA platformy. Po získání certifikátu budou mít účastníci stážového programu možnost pracovat na reálných, finančně ohodnocených projektech pro malé a střední podniky v regionu a získat tak praxi, kterou můžou následně uplatnit při hledání zaměstnání.

Kontaktní osoba:  Ing. Ivan Tekel, MBA; JVTP – Digi Hub, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 777 780 976.