Odborníci z oblasti cestovního ruchu diskutovali na EF

Dne 12. listopadu se na Ekonomické fakultě sešli odborníci z oblasti cestovního ruchu, aby diskutovali na téma efektivního sběru dat o návštěvnících v jižních Čechách. Workshop cestovního ruchu s názvem TourWork pravidelně organizuje Katedra obchodu a cestovního ruchu.

Workshop s názvem TourWork pravidelně navazuje na konferenci TourConf, která se konala vždy v lichých letech 2011 a 2013. TourWork se v letošním roce konal podruhé (první ročník proběhl v roce 2012 v Congress Hotelu Clarion) a byl opět určen užšímu okruhu odborníků a oproti konferenci TourConf byl více zaměřen na diskuzi aktuálních témat z oblasti cestovního ruchu v jižních Čechách. Letošní ročník TourWork 2014 byl určen především pracovníkům turistických informačních center a pracovníkům z oblasti cestovního ruchu jihočeských měst a obcí.

Diskutovaným tématem letošního ročníku byl "EFektivní sběr dat o návštěvnících". Účastníkům byly prezentovány výsledky dvou výzkumů z oblasti cestovního ruchu, které v letošním roce zpracovala Katedra obchodu a cestovního ruchu pro Krajský úřad Jihočeské kraje a Magistrát města České Budějovice.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 389 032 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 13, 370 05 České Budějovice Tel.: +420 387 772 800 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1