• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně

Úspěch aplikace E-start aneb Systém kurzové prevence

Aplikace E-start aneb Systém kurzové prevence je úspěšným dílem z rukou Ing. Martiny Krásnické, Ph.D., LL.M., odbornou asistentkou Katedry regionálního managementu a práva Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.  Získal záštitu Ministerstva průmyslu a obchodu, agentury CzechTrade a následně finanční podpory Technologické agentury ČR v rámci programu ÉTA.

Více informací naleznete na úvodní stránce Technologické agentury ČR v Novinkách - www.tacr.cz