Semináře a workshopy

WEBINÁŘ: scite_: Going beyond citation counts

Termín:     2.2. od 15:00 do 16:00Registrace a další informace: https://www.aip.cz/seminare/985-scite-going-beyond-citation-counts/

Seznamte se s online službou scite_, která analyzuje plné texty odborných článků a využívá svůj model hlubokého učení, aby pro danou publikaci poskytla nejen informaci kolikrát byla citována, ale v jakém kontextu a zda citace nabízí potvrzující nebo negující důkazy citovaných tvrzení, případně zda to je jen zmínka. Podrobné informace o scite_ včetně odkazů na literaturu naleznete na  našich www stránkách.

Webinář proběhne v angličtině a všem zaregistrovaným bude zaslán odkaz na jeho záznam.