• Fakulta
  • Absolventi

Přihláška do klubu absolventů a přátel EF JU

Představujeme úspěšné absolventy Ekonomické fakulty, kteří se prosazují na trhu práce ve významných podnicích, na zajímavých pracovních postech nebo sami úspěšně podnikají, v sérii videomedailonků s názvem "EF absolventi live".

Ekonomická fakulta založila v roce 2014 Klub absolventů a přátel EF. Pokud jste absolventy jakéhokoliv studijního programu, oboru a formy studia na Ekonomické fakultě, rádi Vás v Klubu absolventů a přátel EF přivítáme. Přihlášku ke stažení naleznete ZDE