• Fakulta
  • Aktuálně

Podávání přihlášek ke studiu na Ekonomické fakultě JU je otevřené až do 30. 4. 2024.

Studovat u nás můžete bakalářské, navazující magisterské i doktorské studium v následujících programech:

Bakalářské programy: Analýza v ekonomické a finanční praxi, Cestovní ruch, Ekonomika a management, Finance a účetnictví, Management regionálního rozvoje, Podniková informatika

Navazující magisterské programy: Analýza v ekonomické a finanční praxi, Aplikovaná informatika, Ekonomika a management, Finance a účetnictví, Management regionálního rozvoje

Doktorské studijní programy: Ekonomika a management

Přehled všech studijních programů včetně odkazů na E-přihlášku najdete ZDE.

A pokud si nevíte rady s výběrem nebo přihlášením, na odkazu ZDE naleznete všechny potřebné informace.