Jarní kolo soutěže Studentbroker 2024

Zapojte se do jarního kola soutěže Studentbroker 2024. Každý student má k dispozici virtuální milion korun českých, které může investovat do českých i zahraničních akcií a v rámci školního semestru co nejefektivněji budovat své portfolio cenných papírů dle osnov příslušné vysoké školy nebo univerzity. Ceny akcií přesně kopírují reálný stav trhu a student tak získává neocenitelnou praktickou zkušenost z oblasti finančního vzdělávání.

Student je při registraci povinen vyplnit požadované informace a školní e-mail, na který jsou mu následně doručeny přístupové údaje (heslo je možné změnit v nastavení aplikace).

Informace o jarním kole 2024:
Začátek kola: 15. 3. 2024
Konec kola: 10. 5. 2024 (po tomto datu mohou studenti obchodovat i nadále, ale již nebudou soutěžit o hodnotné ceny).

Odměna:
Pro nejúspěšnějšího studenta EF JČU je připravena ekonomicky zaměřená publikace. Navíc, pro 2 nejúspěšnější studenty ze všech zapojených škol, jsou připraveny hodnotné ceny v podobě tabletu či notebooku.

Nejúspěšnějším studentem je ten, který k uzavření burzovních trhů dne 10. 5. 2024 bude na prvním místě v celkovém pořadí. Druhým nejúspěšnějším studentem je ten, který bude k téže dni na druhém místě v celkovém pořadí. Celkové pořadí je kdykoli k dispozici na www.studentbroker.cz, popřípadě přímo v aplikaci Studentbroker.