Aktuální nabídka VaV - Semináře a workshopy

INTERREG VI-A: Bavorsko - Rakousko & Bavorsko - Česko 2021 – 2027: možnosti pro vysoké školy v Evropském regionu Dunaj-Vltava

Pozvánka na on-line seminář k programům, který se uskuteční dne 8. října 2021 od 10:00 do 11:45 hod. Program zde.

Přihlášení možné do 30. září 2021 mailem na: v.maihorn@euregio-bayern.de.

Přihlašovací údaje na ZOOM budou zaslány všem zájemcům o akci několik dnů před konáním akce. Akce bude simultánně tlumočena (DE & CZ).

On-line workshop JAK PŘIPRAVIT KOMPETITIVNÍ PROJEKTOVÝ NÁVRH

On-line workshop je určený žadatelkám a žadatelům o granty ERC. Workshop je rozdělen do tří dnů dle vědních oblastí:

29. září: PHYSICAL SCIENCES AND ENGINEERING

30. září: LIFE SCIENCES

1. říjen: SOCIAL SCIENCES AND HUMANITIES

Podrobnosti k akci jsou vyvěšeny na webu ZDE / HERE. Aktualizovaný odkaz na registraci: ZDE nejpozději v pondělí 23. srpna.

Aktuální nabídka seminářů Asociace pracovníků univerzit

JU je již několik let kolektivním členem Asociace pracovníků univerzit (APUA), toto členství se vztahuje i na pracovníky EF a opravňuje je navštěvovat akce za sníženou cenu oproti cenám komerčním. APUA je sdružení vysokých škol, které vzniklo za účelem výměny teoretických a praktických zkušeností, získávání nových poznatků a zvyšování odborné úrovně jejich pracovníků. Všechny důležité informace o členství lze nalézt ve stanovách asociace.

Kompletní nabídku seminářů zaměřených na legislativu směřující do oblasti vysokých škol, seminářů IT a seminářů zaměřených na rozvoj soft skills a manažerských znalostí a dovedností lze nalézt na webových stránkách asociace.
Pokud nechcete zmeškat žádnou důležitou vzdělávací akci, přihlaste se do odběru novinek – registraci naleznete pod seznamem aktuálních akcí na titulní webové stránce.

Kontaktní osoby:
Mgr. Hana Balabánová, 737 168 246balabanova@apua.cz