Aktuální nabídka VaV - Konference

MME 2020

The International Conference on Mathematical Methods in Economics is a traditional meeting of professionals from universities and businesses interested in theoretical and empirical approaches of econometrics in Economics. The conference will be held at the Faculty of Business and Economics of Mendel University in Brno, Czech Republic.

Conference Topics

  • Operation Research
  • Econometrics
  • Multiple Criteria Decision Making, Decision Support Systems
  • Quantitative Management Methods
  • Fuzzy Systems
  • Simulation
  • Mathematical Modelling
  • Process Optimization
  • Financial Modelling

For more information see the conference webpage.

Národní průmyslový summit 2O2O

Pravidelné setkání zástupců vlády, vědy a průmyslu na nejvyšší úrovni za cílem nastavit vzájemnou efektivní spolupráci.

Pokud ještě nejste registrovaní a máte zájem se konference zúčastnit, prosíme o včasnou reakci, vzhledem k zájmu o účasti na konferenci, a registraci zde.

Cílem summitu je poskytnout pravidelnou platformu pro diskusi vrcholných představitelů státu, průmyslu a akademie o dalším směřování průmyslu v České republice, zvýšení jeho konkurenceschopnosti, inovativnosti a přidané hodnoty.

Pozvání do panelu odborníků potvrdili nejvyšší zástupci vlády včetně premiéra Andreje Babiše, místopředsedy vlády pro hospodářství Karla Havlíčka, ministryně financí Aleny Schillerové, ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové, dále vedení nejvýznamnějších průmyslových svazů – prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák, prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý, osobnosti z akademické sféry a další významní hosté.

Konference má formu tří navazujících diskuzních panelů, kdy v jednom panelu zasednou vrcholní zástupci státu a odborových organizací, aby společně diskutovali vládní strategii obnovení konkurenceschopnosti, investiční politiku vlády, ale také politiku zaměstnanosti a rozvoj strategické infrastruktury. Druhý panel se bude věnovat technologickým trendům, podpoře malých a středních firem včetně start-upů a třetí efektivní spolupráci mezi průmyslem a akademií.

Národní průmyslový summit 2020 navazuje na sérií konferencí Setkání lídrů průmyslu a exportu pořádaných v minulosti společností CEEC Research (Alena Burešová, býv. ředitelka pro průmysl).

Pozvánka v pdf formátu ke stažení zde.

Termín: 9. září 2020, od 12:00 do 18:00

Místo: Betlémská kaple
Adresa: Betlémské náměstí 255/4, Praha 1
mapa
GPS 50.0842975N, 14.4174692E

Bližší informace k akci, program a registrace zde.

ICONST 2020, 2-5 September, Budva-MONTENEGRO

CONST conferances are hosted by the Fakultet za Biznis i Turizam (FBT-Budva) with the partnership of the Faculty of Transport, Communications and Logictics (FSKL), UBT (University of Business and Technology), Universitetit “Ukshin Hoti” në Prizren, Kolegji AAB, International Balkan University (IBU) and International Vision University.

 ICONST organization offers three different thematic symposiums;

International Conference on Engineering Sciences and Technology ( EST)
International Conference on Life Sciences and Technology ( LST)
International Conference on Natural Sciences and Technology ( NST)

As every year, your full-text articles will be published in SCI and other international indexed journals this year to improve the quality of the articles attending the conference.
For detailed information, please visit our website. www.iconst.org
For questions and comments; info@iconst.org

16. ročník mezinárodní konference DOKBAT, 02 - 03/09/2020

Konference je otevřená všem studentům magisterských a doktorských studijních programů. Konference je skvělou příležitostí k prezentování příspěvků, sdílení znalostí a zkušeností z oblastí managementu, marketingu, financí, ekonomie, podnikové ekonomiky, průmyslového inženýrství, logistiky, informačních systémů, veřejné správy a neziskového sektoru. Konference nabízí příležitost nejen k prezentaci a diskusi o vědeckých otázkách, ale její součástí jsou také workshopy, přednášky setkání se zajímavými hosty. Můžete se také těšit na programy v networkingovém stylu. Všechny přijaté příspěvky budou publikovány ve sborníku konference, který byl indexován v databázi Web of Science Core Collection a vybrané příspěvky budou navrženy k publikování v indexovaných odborných časopisechÚčast na konferenci je bezplatná a není vybírán žádný konferenční ani publikační poplatek.

Další informace najdete na webových stránkách konference – http://dokbat.utb.cz

The conference is organized by the Faculty of Economics and Management, Czech University of Life Sciences Prague on September 16th – 17th, 2020 in Prague.
Complete information regarding the conference including detailed instructions for authors are available at the conference website http://ap.pef.czu.cz

Registration, title and abstract submission deadline is March 31, 2020