Kariérní poradenství

Pokud chcete mít skvělý životopis, kde budete efektivně a účinně prezentovat všechny Vaše dosavadní zkušenosti, chcete se připravit na assessment centrum nebo hledáte pracovní pozici ve vystudovaném oboru, můžete na Ekonomické fakultě bezplatně na Kariérním centru využít kariérní poradenství.

Kariera 

Rádi vám poradíme například v těchto oblastech:

  •       tvorba konkurenceschopného životopisu a motivačního dopisu

Životopis je pro absolventa důležitá vizitka, která mu otvírá nebo zavírá dveře k vysněné kariéře. Poradíme vám, jak udělat takový životopis, který obsahuje vše podstatné, ale navíc dokáže zaujmout potenciálního zaměstnavatele.

  •       hledání vhodného zaměstnání

Kariérní centrum se zaměřuji také na pomoc studentům a absolventům při hledání vhodného zaměstnání. Nabídneme vám aktuálně volné pozice z naší databáze a zároveň vás budeme průběžně informovat o nových volných pozicích.

  •       příprava na přijímací pohovor a assessment centrum

Každý zaměstnavatel využívá k výběru nových pracovníků odlišné metody. V malých podnicích se setkáte nejčastěji s osobním pohovorem, u větších bývá výběrový proces rozdělen na více kol. Při něm budete muset absolvovat například osobnostní testy, assessment centrum nebo praktické případové studie. Jak se na různé metody využívané ve výběrových řízeních připravit vám rádi také poradíme v Kariérním centru Ekonomické fakulty. 

Pro více informací kontaktujte Kariérní centrum Ekonomické fakulty JU, kancelář A028 v budově děkanátu EF, tel. 387 772 717, e-mail kc@ef.jcu.cz