Slavnostní vyhlášení simulovaných soudních procesů

Pondělí 18 prosinec 2017 16:45

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity, Katedra práva ve spolupráci s Krajským soudem v Českých Budějovicích organizuje v České republice unikátní formu výuky vysokoškolských studentů. Jedná se o simulované soudní procesy studentských týmů v oblasti insolvenčního práva, které jsou inspirovány obdobnými výukovými projekty v USA, tzv. mock trails.

Dovolujeme si Vás pozvat na slavnostní vyhlášení této jedinečné soutěže, které proběhne v pondělí 18. prosince 2017 od 16,45 hodin v budově Bobík v areálu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích za účasti zástupců nejvýznamnějších insolvenčních kauz v České republice.

 

Účast i krátké odborné vystoupení přislíbili:

  • Ing. Lee Louda (od roku 2016 insolvenční správce významné těžařské společnosti OKD, a.s., který zároveň aktivně řídí Centrum restrukturalizace a insolvence Harryho Pollaka při Fakultě podnikohospodářské Vysoké škole ekonomické v Praze) 
  • Doc. Ing. Luboš Smrčka, CSc. (od roku 1993 působil jako nucený správce respektive likvidátor a správce konkursní podstaty v řadě kauz, od roku 2006 se zabývá pedagogickou a vědeckou činností na Fakultě podnikohospodářské Vysoké škole ekonomické v Praze).
Kde
Jihočeská univerzita, Ekonomická fakulta, aula Bobík
Přidat událost do kalendáře
iCal