Přednáška kybernetická bezpečnost pro podniky všech odvětví

Čtvrtek 22 březen 2018 16:00

Kybernetický prostor skýtá řadu příležitostí a možností pro podniky každé velikosti. Tyto výhody, které nabízí náš globalizovaný svět, však lze využít při splnění několika podmínek. V první řadě musí digitální infrastruktura spolehlivě fungovat, ale zároveň i poskytovat nutnou ochranu. Zajištění bezpečnosti internetu se tak stalo jednou z nejvyšších priorit a novou společnou výzvou pro instituce, podniky a společnost. A to i přeshraničně!

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity si Vás, společně s kooperačnímy partnery Convention Bureau Horní Rakousko a Business Upper Austria – hospodářskou agenturou Horního Rakouska, dovoluje srdečně pozvat na zajímavou přednášku a následujicí networking.

Akce se koná 22. března 2018

V rámci akce navíc získáte zajímavé informace ohledně témat Business Meetings & inscenace akcí

Program:
16.00 hodin Zahájení doc. Ing. Ladislav Rolínek, Ph.D., děkan Ekonomické fakulty Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích
16.15 hodin Welcome & krátký film Convention Bureau Oberösterreich Business Upper Austria - OÖ Wirtschaftsagentur GmbH
16.30 hodin KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST Přednáška od FH-Prof. DI (FH) Dr. Markuse Gerschbergera, Vysoká škola odborná Horní Rakousko

Kde
Jihočeský vědeckotechnický park