Výstava Člověk v tísni

Čtvrtek 5 říjen 2017 Celý den

do

Pátek 27 říjen 2017 Celý den

Před 25 lety se skupina lidí rozhodla, že je potřeba pomáhat i za hranicemi. Pokud je v našich silách být nápomocni lidem v nouzi, považujeme za morální povinnost udělat to. Díky této víře a přesvědčení jsme během uplynulých 25 let působili v 54 zemích po celém světě a zasáhli tak do života více než 18 000 000 lidí. Pomáháme všude, kde je potřeba, ať už v oblasti rozvoje, humanitární pomoci, ve sféře lidských práv i na území České republiky. V chudých zemích se zaměřujeme na rozvoj zemědělství, osvětu o hygieně, zajištění dostupnosti pitné vody a lékařské péče. Abychom mohli pomáhat co nejefektivněji i nadále, sami se neustále vzděláváme. 

Vernisáž probíhá v různých městech po celé České republice. V Českých Budějovicích ji naleznete přímo v budově rektorátu / Filozofické fakulty Jihočeské univerzity.

Po slavnostním zahájení vernisáže máte možnost přijít na přednášku Tomáše Kociana, koordinátora humanitární pomoci v krizových situacích. Přednáška proběhne k příležitosti 25. výročí Člověka v tísni ve Studentském klubu Kampa. 

Kde
Budova rektorátu JU, Branišovská ul. 1645/31a 370 05, České Budějovice
Přidat událost do kalendáře
iCal