Aktuality

 • Představení kandidátů na funkci děkana
  Představení kandidátů na funkci děkana

  Akademický senát Ekonomické fakulty JU si Vás dovoluje pozvat na představení kandidátů na funkci děkana/děkanky Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích pro volební období 2019 - 2023, a to ve středu 21. listopadu 2018 od 13 hodin v budově F, místnost 003. Kandidáti zde představí své programové teze a následně bude věnován prostor pro diskuzi.

  Detail

 • Jak na diplomky a bakalářky
  Jak na diplomky a bakalářky

  Čeká vás výběr bakalářské nebo diplomové práce? Pokud nevíte jak na to, sledujte toto video.

  Detail

 • Soutěžte s "bublinkami"
  Soutěžte s "bublinkami"

  Ekonomická fakulta vyhlašuje soutěž o NEJVÝSTIŽNĚJŠÍ a NEJKREATIVNĚJŠÍ vyjádření významu "bublinek" ve vstupním vestibulu. Probuďte svou kreativitu a do 15. listopadu nám zašlete svůj nápad.

  Detail

 • Vychází nový EFektiv, ve kterém se dozvíte vše o soutěži ...
  Vychází nový EFektiv, ve kterém se dozvíte vše o soutěži ...

  Právě vyšlo aktuální číslo časopisu EFektiv v elektronické verzi, ve kterém se dozvíte vše o soutěži "bubliny", s generálním ředitelem finanční správy ČR jsme si povídali nejen o daňové správě a studentka Alena Pucová vypráví, jaký byl Erasmus na ostrově věčného jara.

  Detail

 • Vítejte v novém... akademickém roce 2018/2019
  Vítejte v novém... akademickém roce 2018/2019

  Milé studentky, milí studenti, dovolte mi, abych Vás přivítal v novém akademickém roce, který začíná v tento, pro vývoj naší země, důležitý měsíc.

  Detail

 • Podpora podnikavosti - nový kurz v rámci výuky
 • Letní EFektiv je tady!
  Letní EFektiv je tady!

  V letním vydání časopisu EFektiv nepřehlédněte rozhovor s čerstvou absolventkou EF Monikou Pincovou, která se už při studiu vypracovala na krajskou manažerku Českého atletického svazu. Pokud ještě nevíte, kam na dovolenou nebo prodloužený víkend, inspirujte se zážitky studentky Dominiky Krejčířové, která při pobytu v rámci Erasmus+ studovala a cestovala ve Slovinsku.

  Detail

 • Jihočešky reprezentovaly univerzitu v celostátní soutěži CzechTourism
  Jihočešky reprezentovaly univerzitu v celostátní soutěži CzechTourism

  Čerstvé absolventky oboru Obchodní podnikání na Ekonomické fakultě Adéla Velíšková a Barbora Valtrová reprezentovaly Jihočeskou univerzitu ve finále celorepublikové soutěže České centrály cestovního ruchu CzechTourism o nejlepší absolventskou práci v oblasti cestovního ruchu. V pětičlenném finále v kategorii diplomových prací měla Jihočeská univerzita jako jediná vysoká škola dvojí zastoupení.

  Detail

 • Jihočeská univerzita udělila čestný doktorát
  Jihočeská univerzita udělila čestný doktorát

  Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích ocenila významného amerického vědce a pedagoga prof. Jamese Sanforda Rikoona, Ph.D. Na slavnostním zasedání mu 6. června v obřadní síni českobudějovické radnice udělila čestný doktorát.

  Detail

 • Vyšel nový EFektiv, se kterým můžete i vyhrát!
  Vyšel nový EFektiv, se kterým můžete i vyhrát!

  Právě vyšlo aktuální číslo časopisu EFektiv v tištěné i elektronické verzi. V tištěné podobě naleznete hru s čísly, na tři šťastlivce pak čeká výhra v podobě kooperativní deskové hry. Hodně štěstí.

  Detail