Aktuality

 • Začněte léto u moře... study tour na chorvatský ostrov Rab pro všechny studenty EF
  Začněte léto u moře... study tour na chorvatský ostrov Rab pro všechny studenty EF

  Nabídka platí pro studenty všech oborů EF. Na studijní cestě na chorvatský ostrov Rab na Vás čekají dny plné zážitků. Ochutnáte místní produkty, zažijete panoramatickou plavbu lodí, zahrajete si geolokační hru nebo se při zpáteční cestě budete moci vykoupat v lázeňském městěčku Tuheljské Toplice.

  Detail

 • Přeshraniční projekt SIP-SME se přesouvá do další fáze
  Přeshraniční projekt SIP-SME se přesouvá do další fáze

  Přeshraniční česko-rakouský projekt Služby pro inovační procesy v malých a středních firmách (SIP-SME) si klade za cíl navrhnout nástroj, který bude využitelný jako metodická podpora k průběžnému řízení inovačních procesů v malých a středních podnicích (MSP).

  Detail

 • Vyhlášení vítězů soutěže s "bublinkami"
  Vyhlášení vítězů soutěže s "bublinkami"

  Ekonomická fakulta vyhlásila v listopadu loňského roku soutěž o NEJVÝSTIŽNĚJŠÍ a NEJKREATIVNĚJŠÍ vyjádření významu "bublinek" ve vstupním vestibulu.

  Detail

 • Vychází nový EFektiv
  Vychází nový EFektiv

  Právě vyšlo aktuální číslo časopisu EFektiv v elektronické verzi, ve kterém se dozvíte vše o soutěži Invest Day 2019, s ředitelem sekce finanční stability ČNB jsme si povídali o tom, jak se na zdražování hypoték kouká ČNB a studentka Karolína Opavová vypráví, jaký byl Erasmus v Seville.

  Detail

 • Den otevřených dveří na Ekonomické fakultě
  Den otevřených dveří na Ekonomické fakultě

  V pátek 18. ledna 2019 v Pavilonu učeben „F“ Ekonomické fakulty JU.

  Detail

 • Životní prostředí, ekonomie a společenské vědy? Jde to dohromady!
  Životní prostředí, ekonomie a společenské vědy? Jde to dohromady!

  Problematika životního prostředí v ekonomických a sociálních souvislostech je ve vědecké komunitě již dlouho etablována jako nedílná součást výzkumu a řešení současných globálních výzev. Tomuto přístupu se daří i na Jihočeské univerzitě. Důkazem toho jsou i výsledky vědců z Katedry regionálního managementu Ekonomické fakulty, kterých dosáhli v právě uplynulém roce.

  Detail

 • Odborné přednášky katedry účetnictví a financí
  Odborné přednášky katedry účetnictví a financí

  Externí přednášková činnost katedry účetnictví a financí zaznamenala i v tomto semestru velkého ohlasu a to jak ze strany studentů, tak i odborné veřejnosti. Touto činností se snažíme studentům přiblížit úzké propojení našich předmětů s praxí. Důkazem toho je i návštěvnost těchto přednášek ze strany odborné veřejnosti a podnikatelských subjektů Jihočeského kraje. Za zimní semestr jsme uspořádali 5 těchto přednášek.

  Detail

 • Odposlechy v poradních místnostech soudu by se měly zakázat
  Odposlechy v poradních místnostech soudu by se měly zakázat

  Na sklonku roku 2018 přednášel na Ekonomické fakultě profesor Jiří Jelínek, vedoucí Katedry trestního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Více než padesátka studentů Ekonomické fakulty se při setkání s touto významnou osobností seznámila s novinkami v oblasti kriminality právnických osob jako podnikatelů nebo s velmi aktuálním tématem odposlechů.

  Detail

 • Mistrovství Evropy ve statistice?
  Mistrovství Evropy ve statistice?

  Článek "Global envelope tests for spatial processes",

  Detail

 • Vyhlášení výsledku voleb děkana EF