Invest Day 2016 má vítěze

Na půdě Ekonomické fakulty proběhla 9. 12. 2016 celouniverzitní soutěž Invest Day 2016. Naše fakulta se může těšit z vítězství Bc. Robina Vodáka, studenta navazujícího magisterského oboru Obchodní podnikání, s projektem specifické distribuce výživových doplňků pro sportovce.

Pracovní workshop cestovního ruchu TourWork 2016

Katedra obchodu a cestovního ruchu si Vás dovoluje pozvat na workshop cestovního ruchu s názvem TourWork, který se uskuteční na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích ve středu 14. prosince 2016 a který bude v letošním roce zaměřen na téma Spokojenost návštěvníků jižních Čech a hodnocení ekonomických přínosů akcí v destinaci.

Studenti EF navštívili v rámci studijní cesty rakouský Linec

V rámci předmětů Destinační management a marketing a Marketingové nástroje v cestovním ruchu byla pro studenty Obchodního podnikání uspořádána dvoudenní studijní cesta do metropole Horního Rakouska Lince. Výuka v těchto předmětech probíhá projektovou formou.

Vysokoškolákem nanečisto

Ekonomická fakulta pořádá pro studenty středních škol speciální jednodenní akce při kterých si studenti především Obchodních akademií mohou vyzkoušet, jaké je to být vysokoškolským studentem.

Detail

Změna úředních hodin na studijním oddělení EF

Na EF dochází s platností od 14. 11. 2016 ke změně úředních hodin studijního oddělení.

Detail

Ministryně školství Valachová diskutovala na Jihočeské univerzitě se studenty nejen o novelizovaném vysokoškolském zákoně.

Studenti zejména Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity se ve středu 9. listopadu setkali s ministryní školství České republiky Kateřinou Valachovou, která na akademické půdě diskutovala s účastníky přednášky o novele vysokoškolského zákona.

Rektorské volno v pátek 18. listopadu

Rektor Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích doc. Tomáš Machula Ph.D., Th.D., vyhlašuje v pátek 18. listopadu 2016 pro studenty bakalářských, magisterských i doktorských studijních programů rektorské volno.

Detail

Přihlaste se na stínování manažerů

Zajímá Vás, jak vypadá pracovní den manažera? Využijte jedinečné šance stínovat v dubnu top manažery!

NOVÝ TERMÍN - Přednáška ministryně školství Kateřiny Valachové na EF

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D. navštíví ve středu 9. listopadu 2016 Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích, kde se setká s rektorem doc. Tomášem Machulou, Ph.D., Th.D. a děkanem Ekonomické fakulty doc. Ing. Ladislavem Rolínkem, Ph.D. Součástí návštěvy ministryně na univerzitě bude také přednáška a setkání se studenty v pavilonu učeben F, učebna F3 od 10:00 hodin. Na Ekonomické fakultě vystoupí k tématu novely vysokoškolského zákona.

Detail

Přihlaste se na listopadové Inproforum!

Ve dnech 3. - 4. listopadu 2016 se na Ekonomické fakultě uskuteční tradiční vědecká konference INPROFORUM. Desáté výročí konference nese podtitul "Ohrožená Evropa? Socio-ekonomické a environmentální změny". U kulatého stolu se pak bude rovněž diskutovat k velice aktuálnímu tématu predátorských časopisů.