Přečtěte si nový EFektiv!

Dozvíte se, že v roce 2017 slaví EF první kulatiny, jak sbírat body v programu BenEFit a rovněž nepřehlédněte rozhovor s Jiřím Bočkem, ředitelem Budějovického Budvaru.

Detail

Jihočeská televize se na Ekonomické fakultě zajímala jak se studenti učí podnikat

Jihočeská televize vysílala reportáž o tom, jakým způsobem podporuje Ekonomická fakulta podnikání studentů. V reportáži představuje studentské projekty v rámci výuky předmětu Firma I, II, III.

Získej prvních 30 bodů do benEFitu

Ekonomická fakulta spouští nový systém BenEFit, který bude studentům automaticky evidovat různé aktivity, kterých se během celého studia zúčastní. Každý student bude mít možnost získat body do hodnocení nejen za studijní výsledky, ale především za účast na akcích nad rámec klasické výuky. Absolventi pak obdrží výpis těchto aktivit potvrzený fakultou jako referenci svého aktivního přístupu během studia. Body však mohou již při studiu měnit za zajímavé ceny.

Obor ÚFŘP získal mezinárodní certifikaci ACCA

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity získala uznávanou mezinárodní certifikaci Asociace certifikovaných účetních ACCA. Pro absolventy oboru Účetnictví a finanční řízení podniku se tak rozšiřuje možnost přímého uplatnění i v nadnárodních společnostech, které toto osvědčení často požadují.

Detail

Máte zájem vyjet do zahraniční na Erasmus+? Přihlaste se do výběrového řízení!

Oddělení pro zahraniční vztahy EF vyhlašuje výběrové řízení na studijní pobyty, praktické a absolventské stáže pro studenty v rámci programu Erasmus+ v ak.roce 2017/2018.

Detail

Česko-rakouská spolupráce pomůže podnikům z obou stran hranice

V hornorakouském Steyeru se ve středu 15. února 2017 za účasti zástupců Ekonomické fakulty uskutečnilo první setkání všech projektových partnerů přeshraničního projektu s názvem Služby inovačnímu procesu v malých a středních podnicích (SIP – SME). V průběhu dvoudenního meetingu byly detailně diskutovány jednotlivé části projektu, harmonogram a kompetence jednotlivých projektových partnerů.

Letní semestr začíná

Milé studentky, milí studenti, vážené kolegyně, vážení kolegové, věřím, že jste úspěšně zakončili zimní semestr, zvládli zkouškové období a načerpali i potřebné síly do Vašich dalších aktivit na Ekonomické fakultě.

Nový předmět ve výuce EF - Pluralismus v ekonomii

Zajímají Vás témata, která se na většině ekonomických škol nevyučují? Jak se ekonomie vypořádává se znečišťováním životního prostředí? Jak se můžeme dívat na ohodnocení práce? Jaký je vztah ekonomie k ostatním společenským vědám a jak dělat ekonomii bez matematiky? Anebo jak ji dělat s matematikou a vyhnout se omezením tradičních modelů?

Předmět Ochrana duševního vlastnictví opět ve výuce na JU

Studenti Jihočeské univerzity mají možnost přihlásit se v nadcházejícím letním semestru již podruhé na předmět Ochrana duševního vlastnictví. Tento předmět rozšíří v letním semestru nabídku ZF, přičemž je nabízen jako volitelný a průřezový pro všechny fakulty Jihočeské univerzity

Detail

Přečtěte si zimní EFektiv!

Dozvíte se, jaké je to být ambasadorkou Google, kdo je duchem a tváří MOTOR JIKOV Group, nepřehlédněte ani reportáž o návštěvě ministryně školství Kateřiny Valachové na EF.