Aktuality

 • Soutěž Invest Day 2014 zná své vítěze
  Soutěž Invest Day 2014 zná své vítěze

  Dne 21. listopadu proběhla na Jihočeské univerzitě ojedinělá soutěž pro studenty s názvem Invest Day, kterou organizovala Ekonomická fakulta. Vybraní studenti z celé univerzity představili reálným investorům své zajímavé podnikatelské nápady a utkali se o možnost získat skutečnou investici na svůj záměr a řadu dalších cen.

  Detail

 • Studenti EF navštívili rakouský Linec
  Studenti EF navštívili rakouský Linec

  Studenti EF se v rámci předmětu Služby v cestovním ruchu 1 zúčastnili dne 27. listopadu odborné exkurze na letiště Blue Danube Airport Linz.

  Detail

 • Odborníci z oblasti cestovního ruchu diskutovali na EF
  Odborníci z oblasti cestovního ruchu diskutovali na EF

  Dne 12. listopadu se na Ekonomické fakultě sešli odborníci z oblasti cestovního ruchu, aby diskutovali na téma efektivního sběru dat o návštěvnících v jižních Čechách. Workshop cestovního ruchu s názvem TourWork pravidelně organizuje Katedra obchodu a cestovního ruchu.

  Detail

 • Ekonomická fakulta má svou fakultní střední školu
  Ekonomická fakulta má svou fakultní střední školu

  Obchodní akademie z Písku se od čtvrtka 23. října pyšní titulem Fakultní škola Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity. Při slavnostním aktu na českobudějovické radnici stvrdili partnerství děkan fakulty a ředitel obchodní akademie za účasti více než sedmdesáti studentů obou škol.

  Detail