EF nabízí možnost získat certifikát Manažer kvality - junior

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity nabízí studentům magisterského studia možnost získat certifikát Manažer kvality – junior. Více o této možnosti se dozvíte ve videospotu nejen od ředitelky České společnosti pro jakost Romany Hofmanové nebo Dagmar Bednářové z Katedry řízení, ale i od studentů, kteří se už rozhodli certifikát získat.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 2. díl

Ekonomická fakulta přináší novou sérii videomedailonků úspěšných absolventů, kteří se prosazují na trhu práce ve významných podnicích, na zajímavých pracovních postech nebo sami úspěšně podnikají.

Českobudějovická pobočka AIESEC získala významná ocenění

V dubnu se uskutečnila národní konference SprinCo, které se zúčastnily všechny pobočky mezinárodního studentského klubu AIESEC z České republiky. Tato konference byla tento rok speciální tím, že na ní byly vyhlášeny ceny za nejlepšího vedoucího jednotlivých funkčních oblastí, ocenění za plnění strategií národního vedení, nejlepší nábor nováčků, nejlepší lídři týmů, jejich nejlepší členové a jako vrchol večera byla vyhlášena nejlepší pobočka za minulý rok, kterou se stal právě českobudějovický AIESEC.

Kemp na hranici "Od železné opony k Zelenému pásu Evropy"

Jste rádi v přírodě? Poznáváte rádi nové lidi? Zajímáte se o Rakousko a naši společnou historii? Mluvíte anglicky nebo německy? Přidejte se ke skupině mladých lidí a zúčastněte se letošního Kempu na hranici / Grenzlandcamp ve Windhaagu u Freistadtu! Zde se můžete zúčastnit také otevření nového Green Belt Centra už v sobotu 3. května (viz pozvánka).

Studenti EF se mohou zúčastnit konference na téma "Balkán"

IX. ročník Studentské konference na téma "Balkán", kterou pod záštitou Předsedy zahraničního výboru Senátu Parlamentu ČR pořádá nevládní sdružení Rada pro mezinárodní vztahy, se uskuteční 2. června 2015 v prostorách Senátu PČR od 10 hodin.

Představujeme úspěšné absolventy EF live

SVOČ 2015 zná své vítěze

Studenti Ekonomické fakulty soutěžili dne 23. dubna ve studentské vědecké a odborné činnosti.

Studenti EF navštívili mladoboleslavskou Škodovku i vodňanské drůbežárny

Začátkem dubna navštívili naši studenti z oboru Řízení a ekonomika podniku další z plánovaných exkurzí v rámci předmětu Štíhlá výroba.

Ministr průmyslu a obchodu Mládek přednášel na EF JU

Studenti Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity měli jedinečnou příležitost setkat se osobně s ministrem průmyslu a obchodu České republiky Janem Mládkem, který 14. dubna na akademické půdě přednášel a diskutoval s účastníky o aktuálních hospodářských otázkách a roli české ekonomiky v Evropské unii.

Poslechněte si rozhovor s Janem Vávrou z EF v Českém rozhlasu ČB

Ve středu 15. dubna byl hostem vysílání Českého rozhlasu České Budějovice Jan Vávra z Katedry regionálního managementu EF JU, kde hovořil k tématu spotřeby energie a uhlíkové stopy domácností.