Pracovní workshop cestovního ruchu TourWork 2016

Katedra obchodu a cestovního ruchu si Vás dovoluje pozvat na workshop cestovního ruchu s názvem TourWork, který se uskuteční na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích ve středu 14. prosince 2016 a který bude v letošním roce zaměřen na téma Spokojenost návštěvníků jižních Čech a hodnocení ekonomických přínosů akcí v destinaci.

Workshop pravidelně navazuje na konferenci TourConf. TourWork je však určen užšímu okruhu odborníků a je více zaměřen na diskuzi aktuálních témat z oblasti cestovního ruchu v jižních Čechách.

Letošní ročník TourWork 2016 je určen především pracovníkům organizací destinačního managementu v turistických oblastech jižních Čech, turistických informačních center a městských a obecních úřadů.

Více informací naleznete zde.

Budeme se těšit na Vaši účast.