Invest Day 2021 zná své vítěze

Meziuniverzitní soutěž podnikavých studentů a absolventů vybraných vysokých škol (Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Ekonomické fakulty a Západočeské univerzity v Plzni) Invest Day 2021 zná své vítěze. V pátek 21. 5. 2021 byly kostky vrženy a vítězové jsou známi. Hodnotné ceny si mezi sebe rozdělí vítězné týmy v tomto pořadí:

1. místo získal projekt  Sayonee (JU) - ručně vyráběné gumičky do vlasů

2. místo získal projekt TingrWood (JU) - designové prvky ze dřeva

3. místo získal projekt  Bloom café (ZČU) - kavárna, kde si host může pěstovat vlastní rostliny

Vítězům gratulujeme a přejeme mnoho spokojených klientů v jejich podnikání. Věříme, že soutěž pomohla účastníkům v začátcích jejich podnikání a i nadále se budeme snažit je podporovat. Obrovské DÍKY patří hlavní organizátorce za Ekonomickou fakultu JU, Ing. Monice Maříkové, Ph.D., bez které by tato soutěž neměla hladký průběh se zdárným koncem.