Ekonomická fakulta zve na INPROFORUM 2015

Ekonomická fakulta si dovoluje pozvat všechny zájemce na letošní ročník vědecké konference INPROFORUM, který se koná od 5. do 6. listopadu. K účasti v jednotlivých sekcích konference srdečně zveme také studenty EF.

Místo konání:            F1, F3, učebny děkanátu EF JU

Program konference:

Čtvrtek 5. 11. 2015

09:30 - 12:00 Prezentace příspěvků v sekcích
(místnosti děkanátu EF, harmonogramy sekcí jsou zveřejněny na webu konference, jednací jazyk čeština)

13:30 - 17:00 Plenární zasedání (místnost F3), hlavní řečníci:

• Dr. Roberto Bergami, PhD (Victoria University, Melbourne, Australia): "Dohody o volném obchodu"
  • dr. hab. Leszek Preisner (AGH University of Science and Technology, Krakow, Poland): "Výzvy v globální ekonomice"

Dále budou prezentována výzkumná témata a přednášky z jednotlivých kateder (v českém jazyce).

Pátek 5. 11. 2015

09:30 - 11:30 Kulatý stůl se zástupci jednotlivých kateder EF JU a přednášejícími na téma: „Vnitřní a vnější překážky výzkumu, výuky a komunikace v praxi“. (místnost F1)