Českobudějovická pobočka AIESEC získala významná ocenění

V dubnu se uskutečnila národní konference SprinCo, které se zúčastnily všechny pobočky mezinárodního studentského klubu AIESEC z České republiky. Tato konference byla tento rok speciální tím, že na ní byly vyhlášeny ceny za nejlepšího vedoucího jednotlivých funkčních oblastí, ocenění za plnění strategií národního vedení, nejlepší nábor nováčků, nejlepší lídři týmů, jejich nejlepší členové a jako vrchol večera byla vyhlášena nejlepší pobočka za minulý rok, kterou se stal právě českobudějovický AIESEC.

Cena pro nejlepší pobočku za rok 2014/2015 je obrovský úspěch. Českobudějovický AIESEC získal toto ocenění už po 3 letech od počátku iniciativy založení pobočky mezinárodního studentského klubu v Českých Budějovicích a jen po roce a půl po získání oficiálního statusu pobočky AIESEC. V konečné nominaci se naši studenti utkali o cenu s Prahou a Brnem, což jsou historicky nejúspěšnější pobočky AIESEC.

Další ocenění pro AIESEC České Budějovice:

GIP Excellence - Národní strategie, která měla podněcovat růst v oblasti pracovních stáží (GIP - Global internship program = pracovní stáže), byla hlavní prioritou pro tento rok.

Success in Exchange - Národní strategie, která měla zaručovat to, že se nezapomene i na další program a bude se usilovat o růst ve všech programech a stáže budou kvalitně zajištěny.

Best Contributor iGCDP (Global Community Development Program) - Dmitriy Medvedev
Tato cena byla udělená, členům, převážně nováčkům, kteří od jejich příchodu měli největší výkon a nejvíce se podíleli na výsledcích jejich týmu. Dmitriy je členem týmu organizující projekt EDISON, který je určen pro střední a základní školy. Jedná se o dobrovolnickou stáž pro zahraniční studenty.

Best VP oGCDP - Lukáš Chládek - Cena pro nejlepšího Vice-presidenta pro oblast, která vysílala studenty na dobrovolnické stáže v zahraničí.

Best VP iGCDP - Robert Klein - Cena pro nejlepšího Vice-presidenta pro přípravu projektů, prostřednictvím kterých studenti ze zahraničí mohli přijet do České republiky na dobrovolnickou stáž.