Ekonomická fakulta představuje nové webové stránky

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
vážené studentky, vážení studenti,

připravili jsme pro vás nové webové stránky naší fakulty, jejichž hlavním cílem je usnadnit vám přístup k informacím, se kterými se během svých pracovních a studijních aktivit setkáváte.

Naší snahou bylo zpřehlednit celou strukturu internetových stránek tak, aby navazovala na nový webový portál Jihočeské univerzity a zároveň svým moderním designem a sofistikovaným řešením následovala nejnovější trendy v oblasti webových prezentací.

Velmi důležitou součástí nového webu je kromě jiného také jednotný formát a struktura stránek jednotlivých kateder Ekonomické fakulty, přehledné seznamy pracovníků a publikační činnosti, které jsou automaticky provázány s externími systémy, ze kterých čerpají nejaktuálnější informace (např. evidence publikační činnosti OBD a další).

Jsme si vědomi, že přechod na nové webové stránky může přinášet i určitá omezení či problémy. Budeme proto potěšeni, pokud nám zašlete vaše podněty a případné připomínky a budete se tím podílet na neustálém zlepšování tohoto významného informačního zdroje a komunikačního nástroje naší fakulty.

 

Společně a EFektivně

 

doc. Ing. Ladislav Rolínek, Ph.D.
děkan Ekonomické fakulty