\underline{1}

Studijní program: N6208 – Ekonomika a management Kreditní limit: 120 kr. Studijní obor: Účetnictví a finanční řízení podniku

Studium:  Prezenční  Specializace: 91
Etapa:  první  Verze: 3  Kreditní limit: 120 kr.

Studijní plán: Účetnictví a finanční řízení podniku Blok A: povinné předměty (statut bloku: A) Počet kreditů: 93

Kat./Zkr.  Název předmětu  Počet Rozsah výuky  Zakonč. Doporuč.
kred. Př+Cv+Sem  Rok Sem.
KEN/MIE2N  Mikroekonomie II  6 2+2+0  Zp,Zk 1 Z
KMI/RM  Rozhodovací modely  5* 2+2+0  Zp,Zk 1 Z
KPH/PP2  Právo v podnikání II  5 2+1+0  Zp,Zk 1 Z
KŘE/MAN2  Management II  6 2+1+0  Zp,Zk 1 Z
KUF/MAU2  Manažerské účetnictví II  5 1+2+0  Zp,Zk 1 Z
KEN/HSS  Hospodářská a sociální statistika  5 2+2+0  Zp,Zk 1 L
KEN/MAE2N  Makroekonomie II  6 2+2+0  Zp,Zk 1 L
KEN/OPM  Oceňování podniku a majetku  4 2+1+0  Zp,Zk 1 L
KUF/FNP2  Finance podniku II  6 2+2+0  Zp,Zk 1 L
KUF/FT  Finanční trhy  5 2+2+0  Zp,Zk 1 L
KUF/FINAP  Finanční analýza a plánování  6 1+2+0  Zp,Zk 2 Z
KUF/IFRS1  Mezinár. standardy úč. výkaznictví 1  4 2+0+0  Zp  2 Z
KUF/MFIN  Mezinárodní finance  5 2+2+0  Zp,Zk 2 Z
KUF/PRAD  Praktikum k daním  4 0+3+0  Zp,Zk 2 Z
KUF/UA  Účetní auditing  6 2+2+0  Zp,Zk 2 Z
KEN/PI  Projektování investic  5 2+2+0  Zp,Zk 2 L
KUF/IFRS2  Mezinár. standardy úč. výkaznictví II  6 2+2+0  Zp,Zk 2 L
KUF/VFIN2  Veřejné finance II  4 2+0+0  Zp,Zk 2 L

Povinné předměty SZZ (statut bloku: A) Počet kreditů: 0

Kat./Zkr.  Název předmětu  Počet Rozsah výuky  Zakonč. Doporuč.
kred. Př+Cv+Sem  Rok Sem.
KEN/SZEK  SZZ Ekonomie  0* 0+0+0  Szv  2 L
KUF/SZFRP  SZZ Finanční řízení podniku  0* 0+0+0  Szv  2 L
KUF/SZUC  SZZ Účetnictví podniku  0* 0+0+0  Szv  2 L

Blok DP: diplomová práce (povinně volitelná) (statut bloku: B) Volba min.: 12 kr.

Kat./Zkr.  Název předmětu  Počet Rozsah výuky  Zakonč. Doporuč.
kred. Př+Cv+Sem  Rok Sem.
KEN/DIP1  Diplomová práce 1  6 0+0+60S  Zp  2 Z
KMI/DIP1  Diplomová práce 1  6 0+0+60S  Zp  2 Z
KOD/DIP1  Diplomová práce 1  6 0+0+60S  Zp  2 Z
KPH/DIP1  Diplomová práce 1  6 0+0+60S  Zp  2 Z
KŘE/DIP1  Diplomová práce 1  6 0+0+60S  Zp  2 Z
KSR/DIP1  Diplomová práce 1  6 0+0+60S  Zp  2 Z
KUF/DIP1  Diplomová práce 1  6 0+0+60S  Zp  2 Z
KEN/DIP2  Diplomová práce 2  6* 0+0+90S  Zp  2 L
KMI/DIP2  Diplomová práce 2  6* 0+0+90S  Zp  2 L
KOD/DIP2  Diplomová práce 2  6* 0+0+90S  Zp  2 L
KPH/DIP2  Diplomová práce 2  6* 0+0+90S  Zp  2 L

KŘE/DIP2  Diplomová práce 2  6* 0+0+90S  Zp  2 L
KSR/DIP2  Diplomová práce 2  6* 0+0+90S  Zp  2 L
KUF/DIP2  Diplomová práce 2  6* 0+0+90S  Zp  2 L

Blok C: doporučené výběrové předměty (volit min. 4 kr.) (statut bloku: C)

Kat./Zkr.  Název předmětu  Počet Rozsah výuky  Zakonč. Doporuč.
kred. Př+Cv+Sem  Rok Sem.
KJE/FCEB2  Anglický jazyk FCE B2  2 0+2+0  Zp  1 Z
KMI/POI  Podnikání a obchodování na internetu  4 2+0+0  Zp  1 Z
KJE/ECB2  English Conversation B2  2 0+2+0  Zp  1 L
KMI/MINF2  Manažerská informatika 2  5* 2+2+0  Zp,Zk 1 L
KUF/OCP  Obchodování s cennými papíry  3 12S+12S+0 Zp  2 Z

Volitelné předměty SZZ (volit min. 1 předmět) (statut bloku: C)

Kat./Zkr.  Název předmětu  Počet Rozsah výuky  Zakonč. Doporuč.
kred. Př+Cv+Sem  Rok Sem.
KPH/SZPRP  SZZ Právo  0* 0+0+0  Szv  2 L
KŘE/SZMPU  SZZ Management podniku  0* 0+0+0  Szv  2 L
KUF/SZFT  SZZ Finance  0* 0+0+0  Szv  2 L

Blok B4: management (statut bloku: B) Volba min.: 11 kr.

Kat./Zkr.  Název předmětu  Počet Rozsah výuky  Zakonč. Doporuč.
kred. Př+Cv+Sem  Rok Sem.
KŘE/HRM  Human Resources Management  5* 2+2+0  Zp,Zk 1 L
KŘE/RLZ  Řízení lidských zdrojů  5 2+2+0  Zp,Zk 1 L
KŘE/SMAJ  Strategic Management  6* 2+1+0  Zp,Zk 2 Z
KŘE/SMAN  Strategický management  6* 2+1+0  Zp,Zk 2 Z

Blok B2: podnikové informační systémy (statut bloku: B) Volba min.: 11 kr.

Kat./Zkr.  Název předmětu  Počet Rozsah výuky  Zakonč. Doporuč.
kred. Př+Cv+Sem  Rok Sem.
KMI/PIS  Projektování informačních systémů  6 2+2+0  Zp,Zk 1 Z
KMI/PDIS2  Podnikové informační systémy II  6 2+2+0  Zp,Zk 1 L

Blok B5: statistické metody v ekonomii (statut bloku: B) Volba min.: 11 kr.

Kat./Zkr.  Název předmětu  Počet Rozsah výuky  Zakonč. Doporuč.
kred. Př+Cv+Sem  Rok Sem.
KMI/STATE  Statistické metody v ekonomii  5 3+1+0  Zp,Zk 1 Z
KMI/ENM  Ekonometrie  6 2+2+0  Zp,Zk 2 Z

Blok B1: Účetnictví (statut bloku: B) Volba min.: 11 kr.

Kat./Zkr.  Název předmětu  Počet Rozsah výuky  Zakonč. Doporuč.
kred. Př+Cv+Sem  Rok Sem.
KUF/UCO  Účetnictví obchodu  4 1+2+0  Zp,Zk 1 Z
KUF/UPC  Účetnictví na PC  6 1+3+0  Zp,Zk 2 Z
KUF/SSU1  Speciální seminář k účetnictví  2 0+2+0  Zp  2 L

Blok B3: právo (statut bloku: B) Volba min.: 11 kr.

Kat./Zkr.  Název předmětu  Počet Rozsah výuky  Zakonč. Doporuč.
kred. Př+Cv+Sem  Rok Sem.
KPH/PRAPR  Pracovní právo  4* 2+1+0  Zp,Zk 2 L
KPH/OSPRA  Občanské a spotřebitelské právo  4* 2+1+0  Zp,Zk  Z
KPH/SP  Správní právo  5 2+2+0  Zp,Zk  Z

Poznámka: K blokům A, B, C a DP si student volí právě jeden z bloků B1 - B5.