• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně

Ekonomická fakulta JU má zastoupení ve vedení nově vzniklé Asociaci děkanů ekonomických fakult. Děkanka Ekonomické fakulty JU doc. Dr. Ing. Dagmar Škodová Parmová byla včera zvolena místopředsedkyní Asociace děkanů ekonomických fakult ČR. Jedná se o novou platformu, kterou tvoří pouze aktivní děkani ekonomických fakult veřejných, ale i soukromých vysokých škol a univerzit z celé České republiky. Gratulujeme a přejeme vedení Asociace progresivní rozvoj na všech úrovních.