Základní informace k programu benEFit

BenEFit_F

Pamatuješ, kdy jsi jako dítě sbíral se svými vrstevníky céčka, duhové kuličky, vojáčky, igráčky a další jiné zajímavé věci do Tvých dětských sbírek? I když už je to dávno, můžeš se zpátky vrátit do sběratelské euforie a při svém studiu také sbírat.

Zajímá Tě co? Je to jednoduché.

Pokud jsi aktivní student, můžeš sbírat body, které je možné směnit za produkty či služby z našeho BenEFitního systému.

Co pro to udělat? Stačí se zapojit do bodovaných nadstavbových akcí nad rámec Tvého řádného studia, které pro Tebe Ekonomická fakulta ve spolupráci s jejími partnery pořádá.

BenEFitní program je určen pro studenty prezenční i kombinované formy studia. Účast v systému je pro studenty Ekonomické fakulty JU dobrovolná.

Body je možné sbírat kontinuálně v rámci celého (bakalářského i navazujícího) studia na Ekonomické fakultě.

Na konci studia pak ze systému můžeš získat souhrn, kterými Ekonomická fakulta potvrdí Tvou účast na těchto akcích nad rámec běžného studia. To se bude k životopisu hodit!