Studentská vědecká a odborná činnost SVOČ 2018

Čtvrtek 19 duben 2018 Celý den

Cílem soutěže je podpořit vědecké a odborné aktivity, studenti si však mohou vyzkoušet i své prezentační a komunikační dovednosti. Soutěží se v tematicky zaměřených sekcích vítězové jednotlivých sekcí obdrží věcné ceny. Zvláštní nesoutěžní sekce je určena i pro doktorandy.

Soutěž SVOČ pro rok 2018 byla vyhlášena v souladu s harmonogramem akademického roku 2017/2018. Vítězové jednotlivých sekcí z řad studentů bakalářských a navazujících magisterských oborů obdrží věcné ceny.

Garantem soutěže je PhDr. Miloslav Lapka, CSc., členy organizačního výboru jsou Ing. Nikola Židová a dále pak vedoucí jednotlivých sekcí.

POZOR ZMĚNA!!!!

Letos se studenti neregistrují jako uživatelé na webových stránkách, ani nevkládají příspěvky do webového systému. K registraci je nutné připravit si příspěvek a ten pak odeslat na příslušný e-mail organizátorů soutěže (zidovn00@ef.jcu.cz).

Leták k akci zde.

Kde