Štěstí s překážkou

Pondělí 28 září 2015 13:00

Štěstí s překážkou je kulturně - osvětová akce o společném životě s rodinami pečujícími o osoby s handicapem. Ekonomická fakulta se pro letošní ročník stala partnerem této události, která se koná 28. září na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích.

Ekonomická fakulta připravila program finanční osvěty s názvem PAST za minulost. Studenti Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity mají připravena stanoviště, u nichž budou panely se základními informacemi týkajícími se několika finančních témat: úvěry, hospodaření domácností, oddlužení apod. Dospělí návštěvníci dostanou kvízy, které za pomoci informací na tabulích vyplní a následně se studenty zkontrolují jejich správnost. Kvízy budou slosovatelné. Děti budou hrát hry, které jim pomohou uvědomit si základní ekonomické zákonitosti - např. to, že každá věc něco stojí, vydělávání peněz vyžaduje čas apod.

Program akce naleznete na internetové stránce k akci.

Kde
České Budějovice, Nám. Přemysla Otakara II.
Adresa události
Přejít na stránku události