Aktuality

 • Máte zájem vyjet do zahraniční na Erasmus+? Přihlaste se do výběrového řízení!
  Máte zájem vyjet do zahraniční na Erasmus+? Přihlaste se do výběrového řízení!

  Oddělení pro zahraniční vztahy EF vyhlašuje výběrové řízení na studijní pobyty, praktické a absolventské stáže pro studenty v rámci programu Erasmus+ v ak.roce 2017/2018.

  Detail

 • Česko-rakouská spolupráce pomůže podnikům z obou stran hranice
  Česko-rakouská spolupráce pomůže podnikům z obou stran hranice

  V hornorakouském Steyeru se ve středu 15. února 2017 za účasti zástupců Ekonomické fakulty uskutečnilo první setkání všech projektových partnerů přeshraničního projektu s názvem Služby inovačnímu procesu v malých a středních podnicích (SIP – SME). V průběhu dvoudenního meetingu byly detailně diskutovány jednotlivé části projektu, harmonogram a kompetence jednotlivých projektových partnerů.

  Detail

 • Letní semestr začíná
  Letní semestr začíná

  Milé studentky, milí studenti, vážené kolegyně, vážení kolegové, věřím, že jste úspěšně zakončili zimní semestr, zvládli zkouškové období a načerpali i potřebné síly do Vašich dalších aktivit na Ekonomické fakultě.

  Detail

 • Nový předmět ve výuce EF - Pluralismus v ekonomii
  Nový předmět ve výuce EF - Pluralismus v ekonomii

  Zajímají Vás témata, která se na většině ekonomických škol nevyučují? Jak se ekonomie vypořádává se znečišťováním životního prostředí? Jak se můžeme dívat na ohodnocení práce? Jaký je vztah ekonomie k ostatním společenským vědám a jak dělat ekonomii bez matematiky? Anebo jak ji dělat s matematikou a vyhnout se omezením tradičních modelů?

  Detail

 • Předmět Ochrana duševního vlastnictví opět ve výuce na JU
  Předmět Ochrana duševního vlastnictví opět ve výuce na JU

  Studenti Jihočeské univerzity mají možnost přihlásit se v nadcházejícím letním semestru již podruhé na předmět Ochrana duševního vlastnictví. Tento předmět rozšíří v letním semestru nabídku ZF, přičemž je nabízen jako volitelný a průřezový pro všechny fakulty Jihočeské univerzity

  Detail

 • Přečtěte si zimní EFektiv!
  Přečtěte si zimní EFektiv!

  Dozvíte se, jaké je to být ambasadorkou Google, kdo je duchem a tváří MOTOR JIKOV Group, nepřehlédněte ani reportáž o návštěvě ministryně školství Kateřiny Valachové na EF.

  Detail

 • Invest Day 2016 má vítěze
  Invest Day 2016 má vítěze

  Na půdě Ekonomické fakulty proběhla 9. 12. 2016 celouniverzitní soutěž Invest Day 2016. Naše fakulta se může těšit z vítězství Bc. Robina Vodáka, studenta navazujícího magisterského oboru Obchodní podnikání, s projektem specifické distribuce výživových doplňků pro sportovce.

  Detail

 • Pracovní workshop cestovního ruchu TourWork 2016
  Pracovní workshop cestovního ruchu TourWork 2016

  Katedra obchodu a cestovního ruchu si Vás dovoluje pozvat na workshop cestovního ruchu s názvem TourWork, který se uskuteční na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích ve středu 14. prosince 2016 a který bude v letošním roce zaměřen na téma Spokojenost návštěvníků jižních Čech a hodnocení ekonomických přínosů akcí v destinaci.

  Detail

 • Studenti EF navštívili v rámci studijní cesty rakouský Linec
  Studenti EF navštívili v rámci studijní cesty rakouský Linec

  V rámci předmětů Destinační management a marketing a Marketingové nástroje v cestovním ruchu byla pro studenty Obchodního podnikání uspořádána dvoudenní studijní cesta do metropole Horního Rakouska Lince. Výuka v těchto předmětech probíhá projektovou formou.

  Detail

 • Vysokoškolákem nanečisto
  Vysokoškolákem nanečisto

  Ekonomická fakulta pořádá pro studenty středních škol speciální jednodenní akce při kterých si studenti především Obchodních akademií mohou vyzkoušet, jaké je to být vysokoškolským studentem.

  Detail