Aktuality

 • Přihlaste se na listopadové Inproforum!
  Přihlaste se na listopadové Inproforum!

  Ve dnech 3. - 4. listopadu 2016 se na Ekonomické fakultě uskuteční tradiční vědecká konference INPROFORUM. Desáté výročí konference nese podtitul "Ohrožená Evropa? Socio-ekonomické a environmentální změny". U kulatého stolu se pak bude rovněž diskutovat k velice aktuálnímu tématu predátorských časopisů.

  Detail

 • Vítáme zahraniční studenty z programu Erasmus+
  Vítáme zahraniční studenty z programu Erasmus+

  Ekonomická fakulta hostí stále více studentů ze zahraničí. Především v rámci programu Erasmus+, který umožňuje vysokoškolákům strávit jeden až dva semestry na zahraniční univerzitě, studuje v letošním akademickém roce na naší fakultě 54 zahraničních studentů.

  Detail

 • Slavnostní imatrikulace nových studentů
  Slavnostní imatrikulace nových studentů

  Dne 6.října 2016 byli studenti prvních ročníků bakalářského studia slavnostně přijati za členy akademické obce Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Slavnostní imatrikulace se zúčastnilo více než tři sta padesát studentů prezenční formy studia studijního programu Ekonomika a management.

  Detail

 • Přečtěte si podzimní EFektiv!
  Přečtěte si podzimní EFektiv!

  Dozvíte se, co to je speed datingová seznamovací agentura, jak se řídí druhý největší hotel v Českých Budějovicích nebo co se líbilo studentům EF na Erasmu v Irsku. Nepřehlédněte ani rozhovor s JUDr. Rudolfem Hrubým vedoucím Katedry práva.

  Detail

 • Aktuální nabídka dlouhodobých brigád v E.ONu pro studenty EF
  Aktuální nabídka dlouhodobých brigád v E.ONu pro studenty EF

  Společnost E.ON nabízí studentům posledních ročníků možnost dlouhodobých brigád na dvou zajímavých pozicích - analytik junior a administrativní a projektová podpora. Pokud Vás nabídka zaujala, nezapomeňte poslat svůj životopis nejpozději do 21. 7. 2016.

  Detail

 • Letní školy na EF pro studenty z USA a Austrálie
  Letní školy na EF pro studenty z USA a Austrálie

  Od června do července 2016 pořádá nebo spolupořádá Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích letní školy pro 11 studentů z Armstrong State University, Savannah, Georgia, USA a 16 studentů z australské Victora University, Melbourne.

  Detail

 • Studijní oddělení od 27. června do 8. července uzavřeno
  Studijní oddělení od 27. června do 8. července uzavřeno

  Studijní oddělení bude v době od 27. června do 8. července 2016 uzavřeno z důvodu zajištění slavnostních promocí a dočasného přemístění na pavilon F v letním období.

  Detail

 • Univerzita se zapojila do vzdělávacího programu Digitální garáž společnosti Google
  Univerzita se zapojila do vzdělávacího programu Digitální garáž společnosti Google

  Google spouští v rámci širší iniciativy “Pomáháme Česku růst” rozsáhlý vzdělávací program pod názvem Digitální garáž, kde se naučíte, jak na digitální marketing.

  Detail

 • SVOČ 2016 zná své vítěze
  SVOČ 2016 zná své vítěze

  21. - 22. dubna 2016 proběhla soutěž Studentská vědecká a odborná činnost (SVOČ), kterou organizuje Ekonomická fakulta. Soutěže se účastní studenti bakalářského, navazujícího magisterského i doktorského studia. Cílem soutěže je podpořit vědecké, odborné i prezentační dovednosti studentů.

  Detail

 • Výsledky voleb do Akademického senátu EF JU v Českých Budějovicích
  Výsledky voleb do Akademického senátu EF JU v Českých Budějovicích

  Volební účast absolutně 400 členů akademické obce EF JU, z toho 46 akademických pracovníků a 354 studentů. V seznamu voličů bylo uvedeno 93 pedagogů a 1394 studentů, celkem tedy 1487 oprávněných voličů. Volební účast relativně 26,9 %. Celkem 3 volební lístky byly neplatné.

  Detail