Aktuality

 • Přečtěte si zimní EFektiv!
  Přečtěte si zimní EFektiv!

  Dozvíte se, jaké je to být ambasadorkou Google, kdo je duchem a tváří MOTOR JIKOV Group, nepřehlédněte ani reportáž o návštěvě ministryně školství Kateřiny Valachové na EF.

  Detail

 • Invest Day 2016 má vítěze
  Invest Day 2016 má vítěze

  Na půdě Ekonomické fakulty proběhla 9. 12. 2016 celouniverzitní soutěž Invest Day 2016. Naše fakulta se může těšit z vítězství Bc. Robina Vodáka, studenta navazujícího magisterského oboru Obchodní podnikání, s projektem specifické distribuce výživových doplňků pro sportovce.

  Detail

 • Pracovní workshop cestovního ruchu TourWork 2016
  Pracovní workshop cestovního ruchu TourWork 2016

  Katedra obchodu a cestovního ruchu si Vás dovoluje pozvat na workshop cestovního ruchu s názvem TourWork, který se uskuteční na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích ve středu 14. prosince 2016 a který bude v letošním roce zaměřen na téma Spokojenost návštěvníků jižních Čech a hodnocení ekonomických přínosů akcí v destinaci.

  Detail

 • Studenti EF navštívili v rámci studijní cesty rakouský Linec
  Studenti EF navštívili v rámci studijní cesty rakouský Linec

  V rámci předmětů Destinační management a marketing a Marketingové nástroje v cestovním ruchu byla pro studenty Obchodního podnikání uspořádána dvoudenní studijní cesta do metropole Horního Rakouska Lince. Výuka v těchto předmětech probíhá projektovou formou.

  Detail

 • Vysokoškolákem nanečisto
  Vysokoškolákem nanečisto

  Ekonomická fakulta pořádá pro studenty středních škol speciální jednodenní akce při kterých si studenti především Obchodních akademií mohou vyzkoušet, jaké je to být vysokoškolským studentem.

  Detail

 • Změna úředních hodin na studijním oddělení EF
  Změna úředních hodin na studijním oddělení EF

  Na EF dochází s platností od 14. 11. 2016 ke změně úředních hodin studijního oddělení.

  Detail

 • Ministryně školství Valachová diskutovala na Jihočeské univerzitě se studenty nejen o novelizovaném vysokoškolském zákoně.
  Ministryně školství Valachová diskutovala na Jihočeské univerzitě se studenty nejen o novelizovaném vysokoškolském zákoně.

  Studenti zejména Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity se ve středu 9. listopadu setkali s ministryní školství České republiky Kateřinou Valachovou, která na akademické půdě diskutovala s účastníky přednášky o novele vysokoškolského zákona.

  Detail

 • Rektorské volno v pátek 18. listopadu
  Rektorské volno v pátek 18. listopadu

  Rektor Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích doc. Tomáš Machula Ph.D., Th.D., vyhlašuje v pátek 18. listopadu 2016 pro studenty bakalářských, magisterských i doktorských studijních programů rektorské volno.

  Detail

 • Přihlaste se na stínování manažerů
  Přihlaste se na stínování manažerů

  Zajímá Vás, jak vypadá pracovní den manažera? Využijte jedinečné šance stínovat v dubnu top manažery!

  Detail

 • NOVÝ TERMÍN - Přednáška ministryně školství Kateřiny Valachové na EF
  NOVÝ TERMÍN - Přednáška ministryně školství Kateřiny Valachové na EF

  Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D. navštíví ve středu 9. listopadu 2016 Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích, kde se setká s rektorem doc. Tomášem Machulou, Ph.D., Th.D. a děkanem Ekonomické fakulty doc. Ing. Ladislavem Rolínkem, Ph.D. Součástí návštěvy ministryně na univerzitě bude také přednáška a setkání se studenty v pavilonu učeben F, učebna F3 od 10:00 hodin. Na Ekonomické fakultě vystoupí k tématu novely vysokoškolského zákona.

  Detail