Výsledky voleb do Akademického senátu EF JU v Českých Budějovicích

Volební účast absolutně 400 členů akademické obce EF JU, z toho 46 akademických pracovníků a 354 studentů. V seznamu voličů bylo uvedeno 93 pedagogů a 1394 studentů, celkem tedy 1487 oprávněných voličů. Volební účast relativně 26,9 %. Celkem 3 volební lístky byly neplatné.

Zobrazit detail

Přihlaste se do doktorského studia

Ekonomická fakulta přijímá přihlášky k doktorskému studiu ve studijním programu Ekonomika a management pro akademický rok 2016/2017.

Ekonomická fakulta zná své kandidáty do Akademického senátu EF JU

Ve volbách do Akademického senátu Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích bude ve dnech 18. - 19. dubna 2016 voleno 10 senátorů z řad akademických pracovníků a 5 senátorů z řad studentů na období let 2016 - 2019.

Zobrazit detail

Přečtěte si letní EFektiv!

Dozvíte se, kolik dokázali vybrat studenti EF na potravinovou banku, jak dlouhá je cesta k pěstování léků, plastů nebo kosmetiky a také o výpravě našich studentů do světa pražských společností. Nepřehlédněte ani rozhovor s personálním ředitelem budějovické Jednoty.

Zobrazit detail

Přihlaste se na květnovou study tour na chorvatský ostrov Rab

Katedra obchodu a cestovního ruchu organizuje další ročník této zajímavé čtyřdenní studijní cesty. Odborné exkurze, která je zaměřena na cestování a cestovní ruch, se mohou zúčastnit studenti všech oborů. Čeká vás například výlet lodí kolem ostrova, průvodcovaná prohlídka historického města Rab, prohlídka hotelových kapacit ostrova, ochutnávka místních produktů nebo geolokační hra. Některé z aktivit jsou připravovány společně se studenty cestovního ruchu.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 9. díl

Ekonomická fakulta přináší sérii videomedailonků úspěšných absolventů, kteří se prosazují na trhu práce ve významných podnicích, na zajímavých pracovních postech nebo sami úspěšně podnikají.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 8. díl

Staňte se členy AIESEC České Budějovice

Chcete si ke svému studiu na Ekonomické fakultě vyzkoušet něco neobyčejného, poznat nové lidi a získat cenné zkušenosti už při studiu? Ve studentské organizaci AIESEC můžete získat zkušenosti v mezinárodním prostředí, osobně se rozvíjet a podílet se na smysluplných projektech s pozitivním dopadem na společnost. Svůj talent můžete objevit v marketingu, managementu či lidských zdrojích.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 7. díl

Zobrazit detail

Den otevřených dveří na Ekonomické fakultě

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích Vás srdečně zve na Den otevřených dveří v pátek 15. ledna 2016. Hlavní informační bloky o studiu ve všech oborech se konají od 9:00, 11:00 a 13:00 hodin v Aule Jihočeské univerzity "Bobík".