Přihlaste se na listopadové Inproforum!

Ve dnech 3. - 4. listopadu 2016 se na Ekonomické fakultě uskuteční tradiční vědecká konference INPROFORUM. Desáté výročí konference nese podtitul "Ohrožená Evropa? Socio-ekonomické a environmentální změny". U kulatého stolu se pak bude rovněž diskutovat k velice aktuálnímu tématu predátorských časopisů.

Zobrazit detail

Vítáme zahraniční studenty z programu Erasmus+

Ekonomická fakulta hostí stále více studentů ze zahraničí. Především v rámci programu Erasmus+, který umožňuje vysokoškolákům strávit jeden až dva semestry na zahraniční univerzitě, studuje v letošním akademickém roce na naší fakultě 54 zahraničních studentů.

Slavnostní imatrikulace nových studentů

Dne 6.října 2016 byli studenti prvních ročníků bakalářského studia slavnostně přijati za členy akademické obce Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Slavnostní imatrikulace se zúčastnilo více než tři sta padesát studentů prezenční formy studia studijního programu Ekonomika a management.

Zobrazit detail

Přečtěte si podzimní EFektiv!

Dozvíte se, co to je speed datingová seznamovací agentura, jak se řídí druhý největší hotel v Českých Budějovicích nebo co se líbilo studentům EF na Erasmu v Irsku. Nepřehlédněte ani rozhovor s JUDr. Rudolfem Hrubým vedoucím Katedry práva.

Zobrazit detail

Ekonomická fakulta přivítala studenty prvního ročníku

Ekonomická fakulta po roce opět přivítala nové studenty při sportovně zábavním dni, jehož cílem je vždy především seznámit se mezi sebou, ale i poznat své budoucí pedagogy. Účastníci byli na závěr dne oficiálně pasování do stavu vysokoškolských studentů.

Aktuální nabídka dlouhodobých brigád v E.ONu pro studenty EF

Společnost E.ON nabízí studentům posledních ročníků možnost dlouhodobých brigád na dvou zajímavých pozicích - analytik junior a administrativní a projektová podpora. Pokud Vás nabídka zaujala, nezapomeňte poslat svůj životopis nejpozději do 21. 7. 2016.

Letní školy na EF pro studenty z USA a Austrálie

Od června do července 2016 pořádá nebo spolupořádá Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích letní školy pro 11 studentů z Armstrong State University, Savannah, Georgia, USA a 16 studentů z australské Victora University, Melbourne.

Studijní oddělení od 27. června do 8. července uzavřeno

Studijní oddělení bude v době od 27. června do 8. července 2016 uzavřeno z důvodu zajištění slavnostních promocí a dočasného přemístění na pavilon F v letním období.

Zobrazit detail

Univerzita se zapojila do vzdělávacího programu Digitální garáž společnosti Google

Google spouští v rámci širší iniciativy “Pomáháme Česku růst” rozsáhlý vzdělávací program pod názvem Digitální garáž, kde se naučíte, jak na digitální marketing.

SVOČ 2016 zná své vítěze

21. - 22. dubna 2016 proběhla soutěž Studentská vědecká a odborná činnost (SVOČ), kterou organizuje Ekonomická fakulta. Soutěže se účastní studenti bakalářského, navazujícího magisterského i doktorského studia. Cílem soutěže je podpořit vědecké, odborné i prezentační dovednosti studentů.