Aktuality

 • Student ŘEP zvítězil ve SVOČ na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně
  Student ŘEP zvítězil ve SVOČ na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně

  Loňský vítěz fakultního kola Studentské vědecké odborné činnosti v sekci Řízení malých a středních podniků Bc. Vít Miláček reprezentoval Ekonomickou fakultu dne 11. dubna 2017.

  Detail

 • Přečtěte si nový EFektiv!
  Přečtěte si nový EFektiv!

  Dozvíte se, že v roce 2017 slaví EF první kulatiny, jak sbírat body v programu BenEFit a rovněž nepřehlédněte rozhovor s Jiřím Bočkem, ředitelem Budějovického Budvaru.

  Detail

 • Jihočeská televize se na Ekonomické fakultě zajímala jak se studenti učí podnikat
  Jihočeská televize se na Ekonomické fakultě zajímala jak se studenti učí podnikat

  Jihočeská televize vysílala reportáž o tom, jakým způsobem podporuje Ekonomická fakulta podnikání studentů. V reportáži představuje studentské projekty v rámci výuky předmětu Firma I, II, III.

  Detail

 • Získej prvních 30 bodů do benEFitu
  Získej prvních 30 bodů do benEFitu

  Ekonomická fakulta spouští nový systém BenEFit, který bude studentům automaticky evidovat různé aktivity, kterých se během celého studia zúčastní. Každý student bude mít možnost získat body do hodnocení nejen za studijní výsledky, ale především za účast na akcích nad rámec klasické výuky. Absolventi pak obdrží výpis těchto aktivit potvrzený fakultou jako referenci svého aktivního přístupu během studia. Body však mohou již při studiu měnit za zajímavé ceny.

  Detail

 • Obor ÚFŘP získal mezinárodní certifikaci ACCA
  Obor ÚFŘP získal mezinárodní certifikaci ACCA

  Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity získala uznávanou mezinárodní certifikaci Asociace certifikovaných účetních ACCA. Pro absolventy oboru Účetnictví a finanční řízení podniku se tak rozšiřuje možnost přímého uplatnění i v nadnárodních společnostech, které toto osvědčení často požadují.

  Detail

 • Máte zájem vyjet do zahraniční na Erasmus+? Přihlaste se do výběrového řízení!
  Máte zájem vyjet do zahraniční na Erasmus+? Přihlaste se do výběrového řízení!

  Oddělení pro zahraniční vztahy EF vyhlašuje výběrové řízení na studijní pobyty, praktické a absolventské stáže pro studenty v rámci programu Erasmus+ v ak.roce 2017/2018.

  Detail

 • Česko-rakouská spolupráce pomůže podnikům z obou stran hranice
  Česko-rakouská spolupráce pomůže podnikům z obou stran hranice

  V hornorakouském Steyeru se ve středu 15. února 2017 za účasti zástupců Ekonomické fakulty uskutečnilo první setkání všech projektových partnerů přeshraničního projektu s názvem Služby inovačnímu procesu v malých a středních podnicích (SIP – SME). V průběhu dvoudenního meetingu byly detailně diskutovány jednotlivé části projektu, harmonogram a kompetence jednotlivých projektových partnerů.

  Detail

 • Letní semestr začíná
  Letní semestr začíná

  Milé studentky, milí studenti, vážené kolegyně, vážení kolegové, věřím, že jste úspěšně zakončili zimní semestr, zvládli zkouškové období a načerpali i potřebné síly do Vašich dalších aktivit na Ekonomické fakultě.

  Detail

 • Nový předmět ve výuce EF - Pluralismus v ekonomii
  Nový předmět ve výuce EF - Pluralismus v ekonomii

  Zajímají Vás témata, která se na většině ekonomických škol nevyučují? Jak se ekonomie vypořádává se znečišťováním životního prostředí? Jak se můžeme dívat na ohodnocení práce? Jaký je vztah ekonomie k ostatním společenským vědám a jak dělat ekonomii bez matematiky? Anebo jak ji dělat s matematikou a vyhnout se omezením tradičních modelů?

  Detail

 • Předmět Ochrana duševního vlastnictví opět ve výuce na JU
  Předmět Ochrana duševního vlastnictví opět ve výuce na JU

  Studenti Jihočeské univerzity mají možnost přihlásit se v nadcházejícím letním semestru již podruhé na předmět Ochrana duševního vlastnictví. Tento předmět rozšíří v letním semestru nabídku ZF, přičemž je nabízen jako volitelný a průřezový pro všechny fakulty Jihočeské univerzity

  Detail