Aktuality

 • Odborné přednášky katedry účetnictví a financí
  Odborné přednášky katedry účetnictví a financí

  Externí přednášková činnost katedry účetnictví a financí zaznamenala i v tomto semestru velkého ohlasu a to jak ze strany studentů, tak i odborné veřejnosti. Touto činností se snažíme studentům přiblížit úzké propojení našich předmětů s praxí. Důkazem toho je i návštěvnost těchto přednášek ze strany odborné veřejnosti a podnikatelských subjektů Jihočeského kraje. Za zimní semestr jsme uspořádali 5 těchto přednášek.

  Detail

 • Odposlechy v poradních místnostech soudu by se měly zakázat
  Odposlechy v poradních místnostech soudu by se měly zakázat

  Na sklonku roku 2018 přednášel na Ekonomické fakultě profesor Jiří Jelínek, vedoucí Katedry trestního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Více než padesátka studentů Ekonomické fakulty se při setkání s touto významnou osobností seznámila s novinkami v oblasti kriminality právnických osob jako podnikatelů nebo s velmi aktuálním tématem odposlechů.

  Detail

 • Mistrovství Evropy ve statistice?
  Mistrovství Evropy ve statistice?

  Článek "Global envelope tests for spatial processes",

  Detail

 • Vyhlášení výsledku voleb děkana EF
 • Volba děkana Ekonomické fakulty JU
  Volba děkana Ekonomické fakulty JU

  Akademický senát Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích vyhlašuje volbu kandidáta na funkci děkana Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

  Detail

 • Představení kandidátů na funkci děkana
  Představení kandidátů na funkci děkana

  Akademický senát Ekonomické fakulty JU si Vás dovoluje pozvat na představení kandidátů na funkci děkana/děkanky Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích pro volební období 2019 - 2023, a to ve středu 21. listopadu 2018 od 13 hodin v budově F, místnost 003. Kandidáti zde představí své programové teze a následně bude věnován prostor pro diskuzi.

  Detail

 • Jak na diplomky a bakalářky
  Jak na diplomky a bakalářky

  Čeká vás výběr bakalářské nebo diplomové práce? Pokud nevíte jak na to, sledujte toto video.

  Detail

 • Soutěžte s "bublinkami"
  Soutěžte s "bublinkami"

  Ekonomická fakulta vyhlašuje soutěž o NEJVÝSTIŽNĚJŠÍ a NEJKREATIVNĚJŠÍ vyjádření významu "bublinek" ve vstupním vestibulu. Probuďte svou kreativitu a do 15. listopadu nám zašlete svůj nápad.

  Detail

 • Vychází nový EFektiv, ve kterém se dozvíte vše o soutěži ...
  Vychází nový EFektiv, ve kterém se dozvíte vše o soutěži ...

  Právě vyšlo aktuální číslo časopisu EFektiv v elektronické verzi, ve kterém se dozvíte vše o soutěži "bubliny", s generálním ředitelem finanční správy ČR jsme si povídali nejen o daňové správě a studentka Alena Pucová vypráví, jaký byl Erasmus na ostrově věčného jara.

  Detail

 • Vítejte v novém... akademickém roce 2018/2019
  Vítejte v novém... akademickém roce 2018/2019

  Milé studentky, milí studenti, dovolte mi, abych Vás přivítal v novém akademickém roce, který začíná v tento, pro vývoj naší země, důležitý měsíc.

  Detail