ÚFŘP party aneb protancuj se k dobročinnosti

Každoročně pořádaná událost pod záštitou Jihočeské univerzity a Ekonomické fakulty, jejíž výtěžek je darován Centru BAZALKA, nalákal skoro k povinné dobročinnosti. Téměř tři stovky lidí si zakoupili vstupné, neváhali a přišli 1. prosince 2015 do klubu K2 podpořit dobrou věc. Tu, jak již bývá zvykem, pořádají studenti 5. ročníku oboru Účetnictví a finanční řízení podniku. Letošním tématem byla první polovina 20. století, tedy dress code ve stylu Velkého Gatsbyho.

Detail

Europoslanec Pospíšil diskutoval se studenty EF o Evropském parlamentu i o uprchlících

Studenti Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity se v pondělí 30. listopadu setkali v rámci cyklu přednášek Pluralita v ekonomii s europoslancem Jiřím Pospíšilem, který na akademické půdě diskutoval s účastníky o fungování Evropského parlamentu. Dotazy studentů se dotkly i současné migrační krize.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 5. díl

Ekonomická fakulta přináší sérii videomedailonků úspěšných absolventů, kteří se prosazují na trhu práce ve významných podnicích, na zajímavých pracovních postech nebo sami úspěšně podnikají.

Ekonomická fakulta zve na INPROFORUM 2015

Ekonomická fakulta si dovoluje pozvat všechny zájemce na letošní ročník vědecké konference INPROFORUM, který se koná od 5. do 6. listopadu. K účasti v jednotlivých sekcích konference srdečně zveme také studenty EF.

Detail

TourConf 2015 nabídne různé pohledy na regionální a lokální rozvoj cestovního ruchu

Ekonomická fakulta si Vás u příležitosti výročí 750 let od založení města České Budějovice dovoluje srdečně pozvat na odbornou konferenci se zaměřením na cestovní ruch. Na TourConfu 2015 vystoupí kromě zajímavých hostů z ČR také zahraniční přednášející z Rakouska, Slovenska a Austrálie.

Detail

EF se prezentovala na Veletrhu fiktivních firem

Ekonomická fakulta se ve dnech 21. - 22. října 2015 zúčastnila Veletrhu fiktivních firem, který pořádala Střední škola obchodní v rámci akce Vzdělání a řemeslo na Výstavišti v Českých Budějovicích.

Studenti EF spolupracují na projektu EDISON

EDISON je vzdělávací projekt, který pro střední a základní školy v Jihočeském kraji připravuje studentská organizace AIESEC České Budějovice.

Detail

AIESEC České Budějovice nabízí studentům EF program SPEAK!

Zlepšete si své komunikační dovednosti a rozmluvte se. Díky jazykovým konverzacím SPEAK! máte možnost zlepšit se v cizím jazyce.

Výsledky doplňovacích voleb do Akademického senátu EF

V termínu 26. - 27. října 2015 se uskutečnily doplňovací volby do Akademického senátu Ekonomické fakulty z řad studentů.

Detail

Srdcaři se tentokrát nesli v duchu kytarových tónů

6. října 2015 proběhlo již páté večerní setkání z cyklu Srdcaři aneb podnikáme jinak, které Ekonomická fakulta pořádá každý měsíc v kavárně Café Datel. Hostem byl tentokrát Antonín Salva, který ve své firmě Salvationmods vyrábí zesilovače a kytarové pedály pro takové hudební hvězdy jako jsou Smashing Pumpkins, Metallica nebo Guns n‘ Roses.