Ekonomická fakulta zná své kandidáty do Akademického senátu EF JU

Ve volbách do Akademického senátu Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích bude ve dnech 18. - 19. dubna 2016 voleno 10 senátorů z řad akademických pracovníků a 5 senátorů z řad studentů na období let 2016 - 2019.

Přečtěte si letní EFektiv!

Dozvíte se, kolik dokázali vybrat studenti EF na potravinovou banku, jak dlouhá je cesta k pěstování léků, plastů nebo kosmetiky a také o výpravě našich studentů do světa pražských společností. Nepřehlédněte ani rozhovor s personálním ředitelem budějovické Jednoty.

Přihlaste se na květnovou study tour na chorvatský ostrov Rab

Katedra obchodu a cestovního ruchu organizuje další ročník této zajímavé čtyřdenní studijní cesty. Odborné exkurze, která je zaměřena na cestování a cestovní ruch, se mohou zúčastnit studenti všech oborů. Čeká vás například výlet lodí kolem ostrova, průvodcovaná prohlídka historického města Rab, prohlídka hotelových kapacit ostrova, ochutnávka místních produktů nebo geolokační hra. Některé z aktivit jsou připravovány společně se studenty cestovního ruchu.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 9. díl

Ekonomická fakulta přináší sérii videomedailonků úspěšných absolventů, kteří se prosazují na trhu práce ve významných podnicích, na zajímavých pracovních postech nebo sami úspěšně podnikají.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 8. díl

Staňte se členy AIESEC České Budějovice

Chcete si ke svému studiu na Ekonomické fakultě vyzkoušet něco neobyčejného, poznat nové lidi a získat cenné zkušenosti už při studiu? Ve studentské organizaci AIESEC můžete získat zkušenosti v mezinárodním prostředí, osobně se rozvíjet a podílet se na smysluplných projektech s pozitivním dopadem na společnost. Svůj talent můžete objevit v marketingu, managementu či lidských zdrojích.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 7. díl

Den otevřených dveří na Ekonomické fakultě

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích Vás srdečně zve na Den otevřených dveří v pátek 15. ledna 2016. Hlavní informační bloky o studiu ve všech oborech se konají od 9:00, 11:00 a 13:00 hodin v Aule Jihočeské univerzity "Bobík".

Přečtěte si lednové číslo časopisu EFektiv

Do nového roku s novým EFektivem! Dočtete se v něm, jak se rozjíždí IT firma, kde všude se skrývá matematika nebo jaké netradiční povolání měla původně vykonávat proděkanka EF Renata Klufová.

Představujeme úspěšné absolventy EF live - 6. díl